رسانه‌های تخصصی بازوی اطلاع‌رسانی صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک کشور هستند

با توجه به سرعت رشد بسیار بالای پیشرفت علوم در حوزه های مختلف فناوری و گسترده شدن دامنه های صنایع مختلف،رسانه های جمعی و عمومی به دلیل این پیچیدگی نمی توانند مثل گذشته به رسالت خود یعنی اطلاع رسانی دقیق در این حوزه ها بپردازند و بعضا مشاهده می شود اخبار و اطلاعاتی که به دست مخاطبین می رسانند اشتباه و غلط است.
در ایران با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه فناوری اطلاعات، طی چند سال اخیر اتفاق افتاده است،باعث ایجاد بانکداری و پرداخت الکترونیک و تفکیک این دو از بدنه اصلی صنعت بانکداری شده است.

حتی در یک سال اخیر با توجه به همین پیشرفت ها استارتاپ های مالی موسوم به فین تک به این گستره اضافه شده اند و باعث پیچیده تر شدن این حوزه شده اند. و کار را برای خبرنگاران و روزنامه نگاران عادی بسیار سخت کرده اند به طوری که برخی حتی واژه فین تک برایشان ناآشناست. و در نشست های خبری اکثرا با سوالات تکراری و عجیبی مواجه می شویم که نشان از تخصصی بودن این حوزه ها دارد.

تمام این پیشرفت ها منجر به ایجاد رسانه های تخصصی برای اطلاع رسانی،تحلیل و معرفی خدمات و محصولات بانک ها،شرکت ها و استارتاپ های فین تکی در ایران شده است. یکی از ویژگی های رسانه های تخصصی  بخصوص رسانه های آنلاین نقش فین تک ها را در صنعت رسانه بازی میکنند. رسانه های تخصصی آنلاین از یک به دلیل پر مخاطب بودن و سرعت بسیار بالا در انتقال اخبار و محتوا و از سوی دیگر به دلیل ضریب نفوذ بسیار بالا در بین کارشناسان، متخصصین و مدیران ارشد آن صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
پرداخت برتر، یکی از رسانه های تخصصی هستند که با هدف اطلاع رسانی و تولید محتوا در این حوزه در سال اخیر شکل گرفته اند.

برای ارتباط با ما می توانید از ایمیل: info@pardakhtebartar.ir و یا شماره های 09380710483 و 09125165047 استفاده نمایید.

 

"ما کار تیمی و سخت را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، کارمان را بر پایه اصول احترام،گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌ بنا نهاده ایم."