پرداخت برتر راهی برای دریافت اخبار حوزه پرداخت های الکترونیک و بانکداری دیجیتال 

 

داستان پرداخت برتر که در ابتدای راه با عنوان سیستم های پرداخت الکترونیک شروع به کار نمود از یک چهارشنبه شروع شد. ما همیشه داستان های زیادی در رابطه با تولد یک برند یا استارتاپ خوانده ایم که با ایده یا فکرهای بسیار کوچکی شروع به کار نموده اند.پرداخت برتر هم در ابتدا فقط یک گروه تلگرامی سه نفره بود که با هدف اشتراک اطلاعات به وجود آمد.ولی بعد از گذشت تقریبا دو هفته فکر ایجاد یک کانال برای ارائه مشاوره در حوزه بانکداری دیجیتال و پرداخت های الکترونیک و البته آموزش در این حوزه باعث تولد گروه مشاورین سیستم های پرداخت الکترونیک گردید.

در عصر یک چهارشنبه زیبای تابستانی علیرضا هوشمند و سید محمد مهدی ساداتیان (بنیانگذارن پرداخت برتر) در حال برگشتن به خانه از محل کار بودن. اونجا ایده ابتدایی راه اندازی کانال سیستم های پرداخت الکترونیک به ذهنمان خطور کرد. از آنجایی که در حوزه ای که مشغول به فعالیت بودیم احساس می شد به آموزش در این حوزه نیاز است برآن شدیم تا با هدف آموزش در این حوزه اقدام به فعالیت و تولید محتوا نمائیم و لی از آنجایی که تولید محتوا در این حوزه کار بسیار مشکلی می باشد و نیاز به یک تیم قوی دارد تصمیم به توسعه گرفتیم و تقریبا در روزهای پایانی دی ماه تصمیم به طراحی لوگو و تغییر نام از گروه مشاورین سیستم های پرداخت الکترونیک به پرداخت برتر نمودیم.

در ابتدای راه فقط هدفمان اطلاع رسانی و آموزش در این حوزه بود ولی خوشبختانه با توجه به بازخورد خوبی که از مخاطبین گرفتیم تصمیم به توسعه پرداخت برتر گرفتیم و پرداخت برتر جدید در تاریخ اول آبان ماه 1395 به صورت جدی با هدف اطلاع رسانی و تولید محتوا در حوزه پرداخت های الکترونیک شروع به کار نمود که اکنون یکی از بهترین کانال های تلگرامی تخصصی در زمینه پرداخت و بانکداری الکترونیک می باشد.

البته همان طور که گفتیم در ابتدای مسیر ما سه نفر بودیم که یکی از دوستان از ما جدا شد ولی همیشه در کنار ما بوده و ما همیشه از راهنمایی ها و پیشنهادات خوبش استفاده کردیم.

تمام تلاشمان را کرده ایم که  از همه کانال های توزیع و شبکه های اجتماعی برای گسترش و دیده شدن پرداخت برتر استفاده کنیم. برای همین در شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام، گوگل پلاس، آپارت و... حضور جدی داریم. و اعتقاد داریم حداقل کاری که میتوانیم باید انجام دهیم.

ما در پرداخت برتر حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان را سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ
می دهیم.

همچنین برآنیم با توجه به سختی ها و مشقت های فراوان در راه اندازی استارتاپ های فین تک در ایران به عنوان یکی از

مسئولیت های اجتماعی خود به عنوان رسانه از تمامی استارتاپ های این حوزه حمایت کنیم و نسبت به معرفی آن ها در این وب سایت اقدام کنیم.لذا تمام استارتاپ ها میتوانند به عنوان یک حامی رسانه ای روی پرداخت برتر حساب کنند.

 

پرداخت برتر، پایگاه خبری اختصاصی در حوزه بانکداری دیجیتال و پرداخت الکترونیکی و استارتاپ‌های فین‌تک

 

این پایگاه خبری از اول آبان 1395 فعالیت خود را آغاز نموده  و اکنون جزء بهترین وب‌سایت‌ ها در زمینه فناوری‌های بانکداری، می باشد.

بنیانگذارن:

سید محمد مهدی ساداتیان

علیرضا هوشمند

پرداخت برتر در پی خبررسانی و آموزش و ارائه راهکار و مشاوره در این حوزه به صورت حرفه‌ای، خلاق  و جدا از هرگونه جهت گیری 
می باشد. چنین خواسته ای بی‌تردید بدون همراهی بازیگران اصلی بازار پرداخت های الکترونیک و شرکت های بانکداری الکترونیک امکان‌پذیر نخواهد بود. رسانه‌ های جوان در هر صنعت برای تحقق آنچه بر دوش آنها است نیازمند همراهی، درک، و حمایت پیشگامان آن بازار در تمامی وجوه هستند.

ما باور داریم

    تیم پرداخت برتر متشکل از افراد متخصص در حوزه فناوری است که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز در صنعت پرداخت الکترونیک بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی و سخت را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، پرداخت برتر را بر پایه اصول احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی بنا نهاده ایم.

 ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک را در ایران بهبود بخشیم.

ما تمام تلاشمان را می کنیم که با توجه به دانش موجود در تیم پرداخت برتر در حوزه های فناوری اطلاعات و بازراریابی و بازاریابی دیجیتال این دانش رو به مخاطبین خود ارائه دهیم و بدیم منظور بخشی بنام ارائه راهکار برای این منظور طراحی کردیم.

 مخاطبین پرداخت برتر کسانی هستند که با فناوری‌های پرداخت،‌بانکداری و استارتاپ‌های فین‌تک سروکار دارند. با توجه به این مطلب و دایره وسیع مخاطبین تمام سعی خود را می کنیم مطالب به صورت قابل فهم ارائه گردد.

ما تلاشمان را می‌کنیم تمام رویدادهای مرتبط با حوزه بانکداری، پرداخت و استارتاپ‌های فین‌تک در ایران را منعکس کنیم. همچنین سعی می کنیم آخرین روندهای صنعت پرداخت را به اطلاع مخاطبین برسانیم.

همچنین اعتقاد داریم راه توسعه اکوسیستم پرداخت در ایران معرفی و حمایت از استارتاپ های فین تک می باشد.

تیم پرداخت برتر دارای یک تفاوت اساسی با سایر رقبا می باشد و آن اینکه از نزدیک پرداخت و بانکداری الکترونیک را لمس کرده و سالیان سال در این حوزه کار کرده اند.

تبلیغات مهم‌ترین راه کسب درآمد برای پرداخت برتر است. ما به صورت مستقل کار می کنیم و به هیچ بانک یا موسسه یا شرکتی تعلق نداریم.

شما و با توجه به نیاز شما محتوا تولید می کنیم و برای برطرف کردن این دغدغه گاها جای شما هم فکر می کنیم. همچنین برای معرفی محصولات و یا برند خود می توانید در پرداخت برتر تبلیغ کنید. برای این منظور می توانید با ما تماس بگیرید.