اوراکل API های بانکداری جدید را برای سرویس دهی سریع تر راه‌اندازی می کند

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 26 بازدید

اوراکل API های بانکداری جدید را برای سرویس‌دهی سریع‌تر راه‌اندازی می‌کند


مریم فریدشاد


به گزارش پرداخت برتر ازPYMNTS،شرکت خدمات مالی اوراکل از ارائه API های بانکی خود خبر داده و اعلام کرده است که بیش از ۱۵۰۰ API آماده و کاربردی برای پرداخت، بانکداری خرد و بانکداری شرکتی را ارائه خواهد داد.

این API ها بانک‌ها را قادر می‌سازد تا با مشارکت شرکت‌های فناوری، با برنامه‌های با برنامه‌های مشتری شرکت ادغام شوند و زمان بین API و تحویل API را کاهش دهند.

Chet Kamat، معاون ارشد خدمات مالی اوراکل، می‌گوید: «مزیت پیشگامی در دوران بانکداری باز برای موفقیت بانک‌ها حیاتی است.»

به گفته او «API های بانکداری اوراکل برای ایجاد شتاب و کمک به بانک‌ها برای به دست آوردن مزیت رقابتی در بازار طراحی شده‌اند.»

بانک‌هایی که از API های بانکداری اوراکل استفاده می‌کنند می‌توانند از مزایای سیستم کُربنکینگ موجود اوراکل از قبیل اوراق قرضه دیجیتال اوراکل، سرویس Identity Cloud اوراکل و سرویس Cloud API استفاده کنند.

Suzie batten، مدیر ارشد فن‌آوری بانک Weatherbys می‌گوید: «API های بانکداری Oracle به ما این امکان را می‌دهد که خدمات مناسب و مبتکرانه‌ای را ارائه دهیم، در حالی که مدیریت رضایت مشتری، هویت و امنیت را نیز دارند.»

او ادامه می‌دهد: «با استفاده از API های بانکداری اوراکل، Weatherbys می‌تواند قوانین PSD2 و بانکداری باز در انگلیس را برآورده کند. ما در پی ساده‌سازی معاملات مالی مشتریان و افزایش ارزش‌افزوده در تجربه کاربری بی‌دردسر مشتریان هستیم.»

برخی از ویژگی‌های کلیدی راه‌حل عبارت‌اند از: API های آماده در حوزه‌های پرداخت‌، بانکداری خرد و بانکداری شرکتی؛ API های قابل تنظیم که منطق تجاری را با قابلیت‌های پیش و پس پردازش هوشمند درک می‌کند؛ مدیریت تغییر متمرکز برای ورود سریع‌تر به بازار و توانایی ادغام آسان با هرگونه راه‌حل بانکی موجود.

همچنین به‌عنوان بخشی از ابتکار بانکداری باز، شرکت خدمات مالی Oracle با شتاب‌دهنده Oracle Startup Cloud و اکوسیستم Scaleup Oracle برای میزبانی اولین هکاتون فین‌تک همکاری می‌کند.

سیزده استارتاپ فین‌تک از API های Oracle برای توسعه خود استفاده می‌کنند. مواردی که شامل تأیید هویت، AI، پرداخت‌ها، امتیازات اعتباری، مدیریت مالی شخصی، مطالبات و بازار است.

منبع: پرداخت برتر

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر