پرداخت الکترونیک وارد ناوگان حمل و نقل عمومی اهواز شد

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 38 بازدید

پرداخت الکترونیک وارد ناوگان حمل و نقل عمومی اهواز شد

 


مدیرعامل شرکت خدمات مبنا فرتاک آریا از عقد قرارداد با شهرداری شهر اهواز جهت تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر خبر داد.

 

به گزارش پرداخت برتر از روابط عمومی شرکت خدمات مبنا فرتاک آریا، مرتضی حسینی ضمن اعلام این خبر افزود: ما در سال ۱۳۹۶ پروژه کارت شهروندی و هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را در چند استان با موفقیت پیاده‌سازی کردیم و امسال نیز با پروژه بزرگی در اهواز آغاز به کار خواهیم کرد.

به گفته وی در فاز اول این پروژه کلیه اتوبوس‌های شهری و تعدادی از تاکسی‌های اهواز فعال می‌گردند و کارت شهروندی اهواز نیز در این فاز قابل بهره‌برداری خواهد بود.

او افزود: حرکت به سوی شهرهای هوشمند و کیف پول الکترونیک از امور ضروری برای پیشبرد خدمات پرداخت الکترونیک است و با توجه به حجم عظیم تراکنش‌های خرد در شبکه بانکی کشور و هزینه‌هایی که این تراکنش‌ها برای سیستم بانکی در بر دارند حرکت به سمت فناوری‌های جدید و ابزار و نرم‌افزارهایی که به کاهش حجم تراکنش‌های آنلاین کمک کنند جزو برنامه‌های آتی می‌باشد.

حسینی اضافه کرد: روش‌های نوین باید برای استفاده عموم ساده باشد و امور پرداختی آنها را تسهیل نماید.

مدیرعامل شرکت خدمات مبنا فرتاک آریا همچنین از دیگر برنامه‌های این شرکت در سال جدید خبر داد و تأکید کرد که کلیه پروژه های پرداخت الکترونیک و هوشمند سازی حمل و نقل عمومی بر پایه دانش فنی و حمایت شرکت اینفوتک صورت پذیرفته است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر