دوهفته دیگر تا نخستین قرعه کشی جشنواره بزرگ پذیرندگان ایران کیش

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 41 بازدید

 دوهفته دیگر تا نخستین قرعه کشی جشنواره بزرگ پذیرندگان ایران کیش

 

تنها دوهفته دیگر به نخستین قرعه کشی دومین جشنواره بزرگ پذیرندگان شرکت کارت اعتباری ایران کیش زمان باقی است .

 

مهدی احمدی رئیس باشگاه مشتریان ایران کیش با بیان اینکه در نخستین قرعه کشی جشنواره پذیرندگان ایران کیش ، 10 خودروی 206 به 10 پذیرنده استان های کشور تعلق می گیرد، پیرامون جشنواره پذیرندگان شرکت کارت اعتباری ایران کیش در سال 97 گفت: یک جایزه ویژه 400 میلیون تومانی به همراه 35 خودوری 206 در انتظار پذیرندگان این شرکت در تمام استان ها ی کشور است.

وی در اینباره اظهار کرد: قرار است در سه دوره قرعه کشی این جشنواره که به ترتیب در اردیبهشت، تیرماه و آبان ماه برگزار می شود، در قرعه کشی اول و دوم، برندگان 10 استان (در هر مرحله) و در قرعه کشی سوم برندگان 11 استان باقیمانده ، به همراه جایزه ویژه 400 میلیون تومانی مشخص شود.

احمدی گفت: با تغییراتی که در نوع قرعه کشی دومین جشنواره پذیرندگان انجام شده است، به صورت قطعی به پذیرندگان هر 31 استان کشور ، خودروی 206 تعلق می گیرد ، اما 4 خودرو نیز به صورت قرعه کشی که در سطح کل کشور انجام می پذیرد به پذیرندگان تعلق خواهد گرفت و طبیعتا برای این 4 خودرو شانس پذیرندگان استان های بزرگ بیشتر است.

وی خاطر نشان کرد برای شرکت در قرعه کشی خودروی 206 ، پذیرندگان باید حداقل 200 امتیاز و برای شرکت در قرعه کشی جایزه 400 میلیون تومانی 1000 امتیاز داشته باشند.

احمدی گفت: برای آنکه پذیرندگان با جشنواره در ارتباط باشند در مدت برگزاری جشنواره ، هر روز به یک پذیرنده که بروشورهای ارسالی جشنواره را دریافت و تراکنش شاخص 7788 انجام داده باشد، یک جایزه 206 هزار تومانی اهدا می شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر