ایران آماده اتصال کارت های بانکی با عمان است

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 167 بازدید

 در دیدار با وزیر خارجه عمان؛


رئیس کل بانک مرکزی: ایران آماده اتصال کارت های بانکی با عمان است

 

 رییس کل بانک مرکزی با استقبال از حضور بانک های عمانی در ایران و آمادگی اتصال سوئیچ کارت های بانکی بین دو کشور، گفت: عمان در کنار روابط مستحکم سیاسی و اقتصادی می تواند پایگاه صادرات مجدد و مرکز روابط بانکی بین المللی برای ایران باشد.

 

به گزارش پرداخت برتر از روابط عمومی بانک مرکزی، ولی الله سیف امروز(شنبه) در دیدار وزیر امور خارجه و معاون رییس شورای رئیسان کل بانک مرکزی عمان با یادآوری روابط دو کشور، اظهار داشت: روابط سیاسی میان دو کشور تاریخی، بسیار عمیق و طولانی است و انتظار می رود روابط اقتصادی نیز همپای روابط سیاسی گسترش و تعمیق یابد.

سیف همچنین از آمادگی اتصال سوئیچ های کارت های بانکی ایران به بانک های عمانی خبر داد و گفت: آمادگی داریم با اتصال سوئیچ کارت های بانکی دو کشور، زمینه خدمات رسانی به گردشگران طرفین را درفضای فناوری های نوین فراهم کنیم.

وی از تاسیس شعب بانک های دو کشور در سرزمین های طرفین استقبال کرد و گفت: بانک مرکزی ایران از حضور بانک های عمانی در ایران استقبال می کند و در مقابل بانک های تجاری ایران نیز مشتاق حضور در آن کشور برای ارایه خدمات به فعالان اقتصادی و گردشگرانند و معتقدیم این موضوع در تعمیق و گسترش روابط بسیار موثر است.
وی با یادآوری اینکه بانک مسقط در تهران دفتر نمایندگی دارد، افزود: اگر تصمیم داشته باشند بانک مرکزی از تبدیل شدن آن به شعبه استقبال می کند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر