رویداد سال فیناپ برگزار می شود

چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 73 بازدید

با حضور متخصصان و فعالان صنعت فین‌تک ایران


رویداد سال فیناپ (FinUp) برگزار می شود

 

 فیناپ یک رویداد استارتاپی، فینتکی است اما نه شبیه همه رویدادها! هدف این رویداد، جمع کردن تک تک افراد این حوزه کنار هم است، برای یکی شدن و رسیدن به هدف و نگاه مشترک. همچنین قرار است فیناپ به هر استان و شهری از ایران که افرادی در آن دغدغه فین‌تک و نوآوری دارند برود.
 

    هدف ما جمع کردن تک تک افراد این حوزه کنار هم است، برای یکی شدن و رسیدن به هدف و نگاهی مشترک

به گزارش پرداخت برتر؛ فیناپ، نخستین رویداد آموزشی تعاملی فناوری‌های مالی (فین‌تک) با هدف آموزش و توسعه فین‌تک است که نخستین جلسه آن شهریور ماه و دومین جلسه آن آبان‌ ماه ۱۳۹۶ برگزار شد.
سومین دوره رویداد تعاملی آموزشی فیناپ پنجشنبه ۱۷ اسفندماه در محل دانشگاه خاتم برگزار می‌شود. در روزهای پایانی سال، فیناپ با هدف جمع‌بندی اتفاقات فین‌تک در سال ۱۳۹۶ فعالان، علاقه‌مندان و تصمیم‌گیران این حوزه را در کنار هم جمع خواهد کرد.

 

این رویداد که بر خلاف دو رویداد گذشته با وسعت بیشتر و بخش‌های متنوع‌تری برگزار خواهد شد، در دو پنل تخصصی به دو موضوع فین‌تک در سالی که گذشت و چالش‌های پرداخت خرد تاکسی‌ها می‌پردازد. همچنین چند سخنران موضوعات متنوع و جدیدی در ارتباط با صنعت فین‌تک را در سومین رویداد فیناپ مطرح خواهند کرد. با توجه به رویکرد آموزشی فیناپ، مثل دو جلسه پیشین بخش آموزشی نیز با موضوع مدل‌های درآمدی استارتاپ‌های فین‌تک برقرار خواهد بود.

لازم به ذکر است رویداد سال فیناپ پنجشنبه ۱۷ اسفندماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در دانشگاه خاتم به نشانی ملاصدارا، خیابان شیرازشمالی، خیابان حکیم اعظم، پلاک 30 برگزار خواهد شد.

جهت ثبت‌نام و حضور در رویداد به لینک فیناپ در ایوند evand.com/events/finupday مراجعه کنید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر