استراتژی شرکت خدمات انفورماتیک حمایت نظام مند از صاحبان ایده های فناوری مالی است

چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 90 بازدید

نجفي تاکيد کرد:

استراتژی شرکت خدمات انفورماتیک حمایت نظام‌مند از صاحبان ایده‌های فناوری مالی است

 سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در مراسم اهداي جوایز استارت‌آپ‌های حاضر در نمایشگاه نواندیشان فناوری های مالی هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با اشاره به ضرروت تعامل با استارت‌آپ‌ها تاکید کرد: بر‌اساس استراتژی شرکت که برگرفته از نگاه بانک مرکزی و شرکت ملی انفورماتیک است، هدف شرکت، ایجاد یک ساختار نظام‌مند در حمایت از استارت‌آپ‌هاي فين‌تک است.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، مهندس نجفی در این مراسم، به ترسیم جایگاه شرکت در صنعت بانکداری کشور پرداخت و اظهار داشت: بخش اعظم فعالیت های بانکی در قالب بانکداری الکترونیک توسط شرکت خدمات انفورماتیک اجرایی می‌شود و اين شرکت تمام خدمات بین بانکی را طراحی، عملیاتی و سرویس‌دهی می‌کند که البته این مسئله مانع از حضور ما در بخش رقابتي نشده است.

وی با اشاره به حجم گسترده تراکنش های روزانه در سیستم های تحت مدیریت شرکت، به امنیت بالا و مغایرت حداقلی آن اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: به طور روزانه حدود 33 میلیون نفر به نوعی در ارتباط با خدمات شرکت قرار دارند که این میزان در روزهای خاص همچون روزهای پایانی سال با 30 درصد افزایش روبرو می شود  و این، نشان از حساسیت و اهمیت جایگاه استراتژیک شرکت دارد.
مهندس نجفي افزود: شرکت خدمات انفورماتيک در سالهاي اخير بر حسب مسئولیت اجتماعی و استراتژی‌های تبیين شده در پی حمایت از استارت‌آپ‌هاست که ثمره آن، تلاش‌هایی همچون رویدادهای این‌بانک‌ یک و دو و نمایشگاه اخير بود.

وي ادامه داد: با توجه به بررسی های انجام شده برای ایجاد هماهنگی بیشتر در حمایت از استارت آپ ها مقرر گردید شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش (شرکت تابعه شرکت خدمات انفورماتیک) عهده دار این وظیفه شود که امیدواریم در قالب آن بتوان به صورت نظام‌مند با استارت‌آپ‌ها وارد تعامل موثر و ثمربخش شویم.

وی خواستار پیگیری و تداوم ارتباط استارت‌آپ‌ها با شرکت شد و بيان داشت: شرکت آمادگی هر گونه همکاری را دارد و انشاالله با پیگیری صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها، شاهد اتفاقات خوب در این عرصه باشیم.

در پايان اين مراسم، جوایز استارت‌آپ‌های برتر توسط مدیرعامل شرکت‌خدمات‌انفورماتیک اهدا شد.
شایان ذکراست، شرکت خدمات انفورماتيک در هفتمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام هاي پرداخت که روزهاي دوم و سوم بهمن ماه در سالن همايش برج ميلاد برگزار شد، ميزباني نمایشگاه نواندیشان فناوری های مالی با حضور30 استارت‌آپ فناوري مالي را بر عهده گرفته بود که مورد استقبال هزاران تن از بازديد کنندگان و مدعوين همايش قرار گرفت.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر