مدیر عامل ایران کیش: بانک مرکزی بر ابلاغیه حذف USSD پافشاری کند

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 0 نظر 69 بازدید

مدیر عامل ایران کیش: بانک مرکزی بر ابلاغیه حذف USSD پافشاری کند

 

صادق فرامرزی مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش با استقبال از ابلاغیه بانک مرکزی در خصوص بسته شدن بستر USSDگفت: امیدوارم بانک مرکزی براین تصمیم درست پافشاری کند.

 

وی با اشاره به اینکه این تصمیم هیچ تاثیرمنفی قابل توجهی برای شرکت ایران کیش ایجاد نمی کندافزود: این اقدام باید از مدتها پیش عملی می شد .

مدیر عامل ایران کیش با بیان اینکه استفاده از اپلیکیشن های موبایلی باعث شده تا هم سلایق مردم و هم تسهیلات بیشتر برای آنان در نظر گرفته شود، اظهارداشت:اپلیکیشن های موبایلی با سرعت و امنیتی به مراتب بیشتر از USSDها جایگزین این بستر می شوند.

وی تاکید کرد: بستر USSDاز لحاظ امنیت مناسب نیست و شاید دلیل تاخیر بانک مرکزی در ابلاغیه اخیر،عدم فراگیری اپ های موبایلی و یا مشکلات اینترنت در کشور بود که اکنون این چالش ها نیز رفع شده است.
فرامرزی گفت: ممکن است با حذف بستر USSD، در ابتدای کار برخی از شرکت های پرداخت با کاهش تراکنش روبه رو شوند اما به سرعت وضعیت شرکت هایی که برروی  USSDسرمایه گذاری ویژه کرده بودند هم به حالت عادی برمی گردد.

وی تاکید کرد: باتوجه به اینکه ایران کیش سهم قابل توجهی درتراکنش های USSD نداشته است از حذف این بستر هیچ صدمه ای نخواهد دید.مدیر عامل ایران کیش اظهار داشت: رفتار درست بانک مرکزی در حذف USSD تراکنش ها را به جای اصلی خود سوق می دهد

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر