آپ با کمپين همخانه، همچنان در کنار زلزله زدگان

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 111 بازدید

آپ با کمپين همخانه، همچنان در کنار زلزله‌زدگان


زلزله‌اي که يکشنبه، 21 آبان ماه 96 غرب ايران را لرزاند باعث خسارت­‌هاي فراواني در مناطق غربي کشور به‌خصوص استان کرمانشاه شد.

در پي اين حادثه تلخ که مصائب و مشکلات فراواني به بار آورد شاهد همبستگي عميق کاربران آپ با هموطنان آسيب ديده زلزله غرب کشور بوديم. در اين ميان با مشارکت چشمگير و خيرخواهانه کاربران شرکت آسان پرداخت ­پرشين جهت تسريع در بازسازي مناطق آسيب ديده در مجموع بيش از 45 ميليارد ريال کمک‌هاي نقدي نيکوکاران آپ به‌صورت مستقيم از طريق شماره­‌گيري کد دستوري #5151*733* و همچنين بخش نيکوکاري اپليکيشن آپ به حساب جمعيت هلال احمر واريز شد.

همزمان با اين حادثه تلخ شرکت آسان پرداخت پرشين نيز همراه با کاربران آپ و در راستاي مسئوليت اجتماعي خود مبلغ يک ميليارد ريال براي جلوگيري از هرج و مرج و اختلال در امداد رساني در اختيار جمعيت هلال احمر قرار داد تا از اين طريق براي آسيب ديدگان ارسال شود.

کمک بيش از 45 ميليارد ريالي کاربران آپ به زلزله‌زدگان کرمانشاه و همچنين مشارکت خيرخواهانه 19 ميليارد توماني کاربران آپ در کمپين «چند قدم تا روشنايي» (که پيش از اين در ماه رمضان96 در برنامه ماه عسل اجرا و منجر به آزادي بيش از هزار زنداني شد) نشان از ميزان اعتماد و رضايت کاربران آپ در جهت تسهيل جمع­‌آوري کمک‌هاي مردمي به حساب موسسه­‌ها، سازمان­‌ها و نهادهاي نيکوکاري دارد.

از سوي ديگر با گذشت نزديک به يک­‌ماه از زلزله کرمانشاه و در آستانه سرماي زمستان، آپ همچنان به ادامه و تداوم رسالت و مسئوليت اجتماعي خود در قبال هموطنان زلزله‌زده غرب کشور و کمک به مردم آسيب ديده مشغول است. در همين راستا آپ کمپين «همخانه» را با شعار؛ «کنار هم، براي اندکي زندگي» راه‌اندازي کرده که در روزهاي اول و شروع به کار خود با اقبال خوبي از سوي مردم و همراهي هنرمنداني چون احسان عليخاني، عادل فردوسي‌­پور و... روبرو شد. در اين کمپين کاربران مي‌توانند از طريق شماره­‌گيري کد دستوري #1*733* و يا از طريق اپليکيشن آپ هر اندازه که در توان دارند، کمک نقدي خود را جهت تهيه اقلام ضروري زندگي زلزله­‌زدگان، مانند فرش و يخچال به حساب هلال احمر واريز کنند.

مشارکت 370 ميليارد ريالي نيکوکاران آپ از ابتداي سال96

بخش نيکوکاري در اپليکيشن آپ يکي از سرويس­‌هاي پرطرفدار ميان کاربران آپ است. آسان پرداخت پرشين با هدف ترويج فرهنگ نوع دوستي و کمک به نيازمندان، در راستاي مسئوليت اجتماعي خود با ايجاد بخش نيکوکاري در اپليکيشن آپ و کد #733* امکان واريز مستقيم وجه نقد به حساب موسسه‌ها، سازمان‌ها و نهادهاي خيريه از جمله؛ کميته امداد، سازمان بهزيستي، خيريه مهرآفرين، بهنام دهش‌پور، محک و... فراهم کرده است.

از ابتداي سال 96 تا پايان آبان ماه مردم نيکوکار کشورمان مبلغ 370 ميليارد ريال کمک‌هاي نقدي خود را از طريق اپليکيشن آپ و کد دستوري #733* به‌صورت مستقيم به حساب بيش از 20 موسسه، سازمان و نهاد خيريه واريز کردند. از ابتداي سال جاري تاکنون نيز نيکوکاران و خيران سراسر کشور با استفاده از اين امکان بيشترين ميزان کمک‌هاي خود را به حساب سازمان زندان‌ها، محک، جمعيت هلال احمر، کميته امداد و بهزيستي واريز کرده‌اند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر