ارتباط فردا، شرکت تحول آفرین پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 144 بازدید

 ارتباط فردا، شرکت تحول آفرین پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات

«فینوتک» محصول برگزیده جشنواره فاب شد

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، در پنجمین «همایش مدیران فناوری اطلاعات» که با حمایت نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران(ایراندک)برگزار می شود، موفق به کسب «جایزه شرکت فناوری اطلاعات تحول آفرین» شد.

این جایزه پس از ارزیابی​ های انجام شده میان شرکت​ های بزرگ(بالاتر از 150 نفر) به این شرکت اهدا شد.

ارزیابی صورت گرفته به گونه​ ای بود که شرکت​ های متقاضی ، امتیازهایی در حوزه اهداف و استراتژی سالیانه و 5 ساله، توسعه محصولات و افزایش مشتریان، توسعه سرمایه​ انسانی و عملکرد مالی کسب می​ کردند که شرکت ارتباط فردا توانست با کسب بالاترین امتیاز، جایزه «شرکت فناوری اطلاعات تحول آفرین» را کسب کند.

شرکت ارتباط فردا با تبیین استراتژی ها و به​ کارگیری مدل OKR (مدلی که در شرکت​ هایی نطیر Google و  LInkedinو ... بکار گرفته می شود) با مشخص ساختن اهداف سالیانه و پایش دقیق عملکرد به منظور دستیابی به این اهداف، توانسته است روند صعودی خود را به صورت سالانه ادامه دهد. همچنین در این همایش محصول فینوتک به عنوان محصول برگزیده فناوری اطلاعات برتر (فاب) انتخاب شد.

این جایزه به دلیل ارائه نوآوری و ابتکار در حوزه کاربردی فناوری اطلاعات که با رعایت استانداردهای امنیتی لازم منجر به طراحی و توسعه خدمات و محصولات نوآورانه می شود، به شرکت ارتباط فردا اهدا شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر