انتقال کارت به کارت بااپلیکیشن پات برای بانک تجارت عملیاتی شد

چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ 5 نظر 320 بازدید

انتقال‌کارت به‌کارت بااپلیکیشن پات‌ برای بانک تجارت عملیاتی شد

 

بانک تجارت به مجموعه بانک هایی که از طریق اپلیکیشن پات امکان انتقال کارت به کارت در آن وجود دارد اضافه شد.

 

همکاری بانک تجارت برای انتقال کارت به کارت از طریق اپلیکیشن های پرداخت ، برای نخستین باردرکشور، با ایران کیش و  پات صورت گرفته است.
از این پس دارندگان کارت های بانک تجارت می توانند از طریق اپلیکیشن پات از کارت بانک تجارت به تمامی بانک های عضو شتاب انتقال وجه نمایند.
صادق فرامرزی مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش گفت: پیشتر اپلیکیشن پات به عنوان اولین اپلیکیشن پرداخت این امکان را دراختیار دارندگان کارت بانک سپه نیز قرارداده بود.

وی خاطرنشان کرد :نرم افزار پرداخت پات از خردادماه امسال وارد فاز جدیدی از تکامل خود شد .فراهم کردن امکان کارت به کارت برای بانکهای معتبر و بزرگ کشور از جمله ویژگی های نرم افزار پات است.وی افزود:پات به عنوان نخستین اپلیکیشن پرداخت این امکان را برای بانک های تجارت و سپه فراهم آورد.

در حال حاضر سرویس کارت به کارت در اپلیکیشن پات از طریق بانک های تجارت ، سپه ، اقتصاد نوین ، انصار، دی ، پست بانک ، ایران زمین، قوامین، حکمت ایرانیان عملیاتی شده است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
کارو
۱۳۹۶/۰۹/۰۵ ۲۲:۲۱
چطور دانلود میشه
فریبرزشیوا
۱۳۹۶/۰۹/۱۴ ۱۹:۱۳
اپلیکیشن پات بانک تجارت
Mehdi.a
۱۳۹۶/۰۹/۲۲ ۱۹:۴۴
امکان انتقال کارت به کارت برای دارندگان کارت تجارت در اپلیکیشن پات مهیاشد. اندروید http://www.kiccc.com/content/application/put.apk ios http://www.irankish.com/content/application/ios/ik/put/
حامدعیوضی
۱۳۹۶/۱۰/۰۵ ۱۷:۵۵
بانک سپه
اسیه اهنگران
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۱۰:۰۹
پرداخت تسهیلات