مزایای سیستم های پرداخت خرد در مدارس و دانشگاه ها

سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 200 بازدید

مزایای سیستم‌های پرداخت خرد در مدارس و دانشگاه‌ها

 

شرکت سیمرغ تجارت، تا کنون راهکارهای پرداخت خرد را در دانشگاه‌های سراسری، دانشگاه امیرکبیر اراک، دانشگاه‌های فرهنگیان و مدارس این شهر راه‌اندازی کرده است
 


به گزارش پرداخت برتر، از روابط عمومی شرکت سیمرغ تجارت، در عصر فناوری‌های پیشرفته، پول نقد تلاش می‌کند در رقابت با پول الکترونیکی دوام بیاورد ولی روز به روز مردم بیشتر و بیشتر ترجیح می‌دهند که تمام کارهای خود را با یک کیف پول الکترونیک انجام دهند.

افزایش روزافزون استفاده از سرویس‌ها و خدمات بانکداری و پرداخت الکترونیک در کشورمان نیز نشان از کارآمدی و مقبولیت این سرویس‌ها بین مردم دارد.

هوشمندسازی و دیجیتال شدن محیط‌های آموزشی کشور خصوصاً مدارس گامی بزرگ برای آموزش و پرورش بهتر دانش‌آموزان و کارآمدی هرچه بهتر سیستم آموزشی کشور محسوب می‌شود.

یکی از مصادیق همگام شدن دانشگاه‌ها و مدارس کشور با دنیا پذیرش پرداخت الکترونیکی است که مزایای فراوانی برای این نهادهای آموزشی خواهد داشت.

صرفه‌جویی در زمان، حل مشکل کمبود پول خرد، تماس کمتر دانش‌آموزان با پول‌های آلوده کاغذی، نظارت و کنترل بهتر والدین بر هزینه‌های دانش‌آموزان، استفاده از یک کارت برای چند منظور و ... از جمله مزایای استفاده از روش‌های پرداخت الکترونیک در مدارس و یا دانشگاه‌ها است.

شرکت سیمرغ تجارت، تا کنون راهکارهای پرداخت خرد را در دانشگاه‌های سراسری، دانشگاه امیرکبیر اراک، دانشگاه‌های فرهنگیان و مدارس این شهر راه‌اندازی کرده است و دانشجویان و دانش‌آموزان این مراکز از کارت‌های غیرتماسی چند منظوره بهره می‌برند.
این کارت‌ها علاوه بر امکان پرداخت الکترونیک و پرداخت غیر تماسی برای دانش‌آموزان و دانشجویان، کارت شناسایی آنها نیز محسوب می‌شود.

راه‌اندازی سیستم پرداخت الکترونیک و غیر تماسی در دانشگاه‌ها و مدارس در شهرهای تحت پوشش شرکت سیمرغ تجارت از اهداف آتی این شرکت برای گسترش پرداخت الکترونیک و سهولت و سرعت روند پرداخت در مراکز آموزشی است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر