فاندوران، دو سال حمایت از ایده های نوآورانه

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 0 نظر 140 بازدید

فاندوران، دو سال حمایت از ایده‌های نوآورانه

 

دومین سالگرد تأسیس فاندوران(بستر تأمین مالی جمعی) با حضور حامیان، صاحبان ایده و مدیران ارشد سازمانهای مختلف از قبیل بانک پاسارگاد، هلدینگ فناپ، ایرانسل و معاونت ریاست جمهوری در مورخ 20/06/96 در کافه آی‌تی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فاندوران، مهمانان این مراسم در جمعی دوستانه گرد هم آمدند و در ابتدا با پخش ویدئویی از دستاوردهای دو ساله گذشته فاندوران و تجربه های صاحبان ایده مراسم آغاز شد.

به گفته داوود شیخان مدیر اجرایی تیم، فاندوران بستری برای تحقق ایده هاست، فاندوران همه چیز است و همه چیز در آن پیدا می‌شود همانند ایده های نوآورانه و استارت آپی، فعالیتهای اجتماعی و محیط زیستی، طرحهای فرهنگی و انتشار کتاب و سرگرمی.

افراد و تیمها زمانی که طرح یا ایدهای نو در ذهن دارند میتوانند از طریق سایت فاندوران و با مشارکت حامیان علاقه مند، سرمایه مورد نیاز خود را جذب کنند.

در بازه سرمایه پذیری کمپینها بر روی این بستر علاوه بر تأمین مالی، اعتبار سنجی، بینش بازار و بازاریابی و آگاه سازی نیز صورت میگیرد.

در دو سال فعالیت  فاندوران 533 میلیون تومان  توسط 4693 حمایت خرد حامیان جمع‌آوری شد و منجر به موفقیت صددرصدی 22 پروژه و در کل اجرای  44 پروژه در حوزه‌های مختلف شد. در حال حاضر نیز 9 پروژه بر روی سایت فعال است. 
 
در پایان، مصطفی نقی پورفر مدیر ارشد مرکز نوآوری و فناوری فناپ اعلام کرد هدف اصلی فاندوران در کنار انجام مسئولیتهای اجتماعی این است که بستری برای سرمایه پذیری برای کل محصولات نوآورانه در کنار شتابدهندهها، سرمایه گذاران فرشته و شرکت‌های سرمایه گذاری باشد و میتواند بستر اول تأمین مالی جمعی خاورمیانه باشد.
 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر