فیناپ؛ نخستین رویداد آموزشی تعاملی فناوری های مالی (فین تک)

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 0 نظر 342 بازدید

فیناپ؛ نخستین رویداد آموزشی تعاملی فناوری‌های مالی (فین تک)

 

فیناپ؛ نخستین رویداد آموزشی تعاملی فناوری‌های مالی (فین‌تک) با هدف آموزش و توسعه فین‌تک به سراسر کشور است که نخستین جلسه ماهانه آن روز شنبه ۱۱ شهریورماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

 

سلسله رویدادهای استارتاپی-فینتکی فیناپ با رویکرد آموزشی-تعاملی با هدف کمک به بهبود شبکه‌سازی و توسعه ارتباطات افراد در اکوسیستم فین تک کشور، آموزش، اشتراک تجربه و همچنین توسعه فین‌تک در سراسر کشور به صورت ماهانه برگزار خواهد شد.

در این رویداد امکان تیم‌سازی برای صاحبان ایده، پیوستن به تیم‌ها برای برنامه‌نویسان، گرافیست‌ها، مدیران تجاری و یا متخصصان دیگر از طریق برنامه‌های شبکه‌ سازی مقدور است.
دغدغه فیناپ جمع کردن تک تک افراد این حوزه در کنار هم، برای یکی شدن و رسیدن به هدف و نگاه مشترک است.
مهمانان، مربیان و شرکت کنندگان این رویدادهای سریالی شامل: مدیران بانک‌ها و شرکت‌های حوزه فناوری و استارتاپ های فینتکی است. تمایز فیناپ درگیر بودن آن با مبحث آموزش است. همچنین قرار است فیناپ به هر استان و شهری از ایران که در آن افرادی دغدغه فین‌تک و نوآوری دارند برود.

نخستین رویداد فیناپ با حمایت کافه آی‌تی برگزار می‌شود.
در این رویداد یک کارگاه آموزشی یک ساعته با موضوع "آشنایی با صنعت فین‌تک" و یک پنل گفتگو با موضوع "مرز بین بانکداری الکترونیک و پرداخت الکترونیک" به تبیین مفاهیم پایه‌ای و مهم فین‌تک برای علاقه‌مندان به این حوزه خواهد پرداخت.
اولین رویداد فیناپ روز شنبه ۱۱ شهریور ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در کافه آی تی برگزار می‌گردد.

برای ثبت‌نام و حضور در این رویداد به سایت ایوند مراجعه کنید.

evand.com/events/finup

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر