نمی توانیم مانع دامپینگ شرکتی بشویم

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 0 نظر 164 بازدید

 نمی توانیم مانع "دامپینگ" شرکتی بشویم

 

صادق فرامرزی،مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش گفت: با توجه به این که شرکت ها ی پی اس پی به صورت انحصاری با یکدیگر رقابت می کنند، دراین میان برخی دست به دامپینگ می زنند ما نمی توانیم مانع دامپینگ شرکتی بشویم

 

 فرامرزی که در مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش که به منظور افزایش سرمایه این شرکت از 131 میلیارد تومان به 200 میلیارد تومان تشکیل شده بود سخن می گفت در ادامه افزود: با توجه به این که شرکت ها ی پی اس پی به صورت انحصاری با یکدیگر رقابت می کنند، دراین میان برخی دست به دامپینگ می زنند ما نمی توانیم مانع دامپینگ شرکتی بشویم اما وقتی دامپینگ صورت بگیرد در قراردادها نیز مشکل ایجاد می شود.

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، وی اجرای طرح توسعه خدمات پایانه های فروش ، تعمیر و آماده سازی دستگاه های قدیمی ، خرید انبار و تجهیزات مورد نیاز ، را سه دلیل عمده این افزایش سرمایه برشمرد و اظهار داشت : امیدواریم از طریق افزایش سرمایه فعلی که از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران خواهد بود بتوانیم به هدفمان دست پیدا کنیم . "
مدیر عامل ایران کیش دوره بازگشت به سرمایه را دوسال و پنج ماه پیش بینی کرد

وی همچنین در ارتباط با فروش ام پوزها ی ایران کیش گفت : ما ام پوزها را می فروشیم و از همه شرکت های پی اس پی که در صف انتظار مجوز ام پوزها هستند می خواهیم تا دیگر اشتباهی که در پوزها صورت گرفت تکرار نشود .
فرامرزی با اشاره به آغاز کمپین ها و تیزرهای معرفی محصولات ایران کیش در رسانه ملی و سایر رسانه ها ابرازامیدواری کرد که از این طریق با فرهنگ سازی ،استفاده از محصولات جدید ایران کیش فصل نوینی در عرصه خدمات پرداخت شکل بگیرد .
در پایان با قرائت گزارش حسابرس مجمع ، سهامداران شرکت ایران کیش با افزایش سرمایه این شرکت از 131 میلیارد به 200 میلیارد تومان موافقت کردند .
لازم به ذکر است ، دراین جلسه سهامداران ایران کیش یعنی شرکت سرمایه گذاری ایرانیان 35.36درصد .شرکت سرمایه گذاری خوارزمی 16درصد . بانک تجارت 16.67 درصد، شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید 8.35 درصد و سایر سهامداران مجموعا 23.633 درصد حضور داشته اند .

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر