فاز جدید توسعه کارت شهروندی فراکارت در اراک

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 0 نظر 235 بازدید

 فاز جدید توسعه کارت شهروندی فراکارت در اراک

 

مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت در جهت توسعه کارت شهروندی اراک (فراکارت) از روند اجرای این پروژه بازدید کرد.
 

 

 

علیرضا کریمی از روند اجرای پروژه کارت شهروندی اراک (فراکارت) بازدید کرد و در جلسه‌ای با آقای میرمحمدی، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافربری اراک موقعیت و روند پیشبرد پروژه فراکارت را بررسی و جهت گسترش بیشتر این خدمت برنامه‌هایی تدوین شد.

در راستای توسعه این پروژه و جهت رفاه حال شهروندان اراکی و دسترسی آسان آنها به مراکز خرید و شارژ تعداد این مراکز افزایش خواهد یافت.
در ادامه این بازدید، مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت با دکتر صادقی، معاونت آموزشی دانشگاه اراک در خصوص ارائه هرچه بهتر خدمات کارت چند منظوره دانشجویی به دانشجویان، دیدار کردند. کارت چند منظوره بانک تجارت به عنوان کارت هوشمند دانشجویی در دانشگاه اراک و دانشگاه فنی امیرکبیر به عنوان کارت دانشجویی استفاده می‌شوند. دارندگان این کارت می‌توانند علاوه بر دریافت خدمات معمول بانکی، از تمام امکانات سامانه فراکارت نیز بهره‌مند گردند.
لازم به ذکر است پروژه کارت شهروندی اراک از سال ۱۳۹۴ توسط شرکت سیمرغ تجارت در کلان شهر اراک راه‌اندازی شد و این سامانه، پرداخت‌های خرد را در بخش اتوبوسرانی، مراکز تفریحی و تجاری، پارکینگ و نانوایی‌های سطح شهر تسهیل کرده است و در حال حاضر حدود ۹۰ هزار نفر از شهروندان از این کارت استفاده می‌کنند.

شهروندان می‌توانند برای شارژ کردن فراکارت یا کیف پول بانک تجارت خود به شعب بانک تجارت ، باجه‌های خدمات فراکارت و سوپرمارکت‌ها مراجعه نمایند و یا از کیوسک های غیر نقدی تعبیه شده در باجه های خدمات فراکارت استفاده نمایند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر