قرعه کشی هفتگی جشنواره صفر تا صد ماناپی و 720 برگزار شد

سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 190 بازدید

قرعه کشی هفتگی جشنواره صفر تا صد ماناپی و 720 برگزار شد

دو مرحله از قرعه کشی جوایز هفتگی جشنواره صفر تا صد ماناپی و 720، برگزار و به شش نفر از کاربران خوش شانس این دو سامانه به قید قرعه سکه تمام بهار آزادی اهدا شد.

جشنواره صفر تا صد ماناپی و 720 که از اواسط شهریورماه آغاز شد، به مدت 20 هفته ادامه دارد و کاربران این دو سامانه می توانند با انجام هر تراکنش خرید شارژ، امتیاز کسب و در این جشنواره شرکت کنند.
این جشنواره در دو فازِ جایزه ویژه ( یک دستگاه خودرو (BMW-X1  و جوایز هفتگی (هر هفته سه سکه تمام بهار آزادی) برگزار می شود و حداقل امتیاز لازم برای برنده شدن   BMW-X1، کسب 150 امتیاز است که هر ۱ امتیاز کسب شده، معادل خرید 1000 تومان شارژ می‌باشد.

همچنین برای شرکت در قرعه کشی جوایز هفتگی کافی است کاربران، تراکنش خرید شارژ بیشتری انجام دهند و با کسب امتیاز، شانس برنده شدن خود را بالا ببرند.

مراسم قرعه کشی جوایز هفتگی، یکشنبه هر هفته انجام می شود که در اولین و دومین مرحله، شش سکه تمام بهار آزادی به شش نفر از مشترکین خوش شانس ماناپی و 720 تعلق گرفت.
این جشنواره از طریق آدرس   manapay.com/festivalقابل دسترسی است و قرعه کشی برای اهدا یک دستگاه خودرو BMW-X1 و هر هفته سه سکه بهار آزادی تا 20 هفته دیگر ادامه دارد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر