در اختتامیه استارتاپ ویکند داده پلاس چه گذشت؟

سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 332 بازدید

در اختتامیه استارتاپ ویکند داده ­پلاس چه گذشت؟

 

 

مراسم پایانی اولین استارتاپ ویکند داده پلاس، ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶ با حضور مدیران شرکت داده پردازی ایران، دانشکده داده پردازی، متخصصان آی تی و اینترنت اشیاء برگزار شد.

 

  مراسم اختتامیه نخستین استارتاپ ویکند شرکت داده‌پردازی ایران جمعه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۷ با سخنرانی پدرام عطایی، متخصص اینترنت اشیاء آغاز و با سخنرانی غضنفری، مدیر فروش پارس آنلاین حامی رویداد ادامه یافت، پس از آن تیم‌ها با یک ارائه ۴ دقیقه‌ای از MVP خود و پرسش و پاسخ ۲ دقیقه‌ای مورد ارزیابی نهایی قرار گرفتند.

پس از استراحتی کوتاه و سخنرانی مرتضی مقدسیان از پیشکسوتان حوزه IT، سه تیم اول تا سوم و تیم‌های برگزیده (چهارم تا ششم) اعلام شد. تندیس رویداد توسط مدیران ارشد شرکت داده‌پردازی ایران غلامرضا عربشاهی و حکیمیان، رضا ترحمی، ریاست دانشکده داده‌پردازی، سجادی، رئیس اداره توسعه فناوری اطلاعات بانک تجارت و مرتضی مقدسیان، مدیرعامل شرکت سرآمد فناوری اطلاعات به پردازان، به شش تیم برتر اعطا شد.

مدیران شتاب‌دهنده‌های آواتک، تریگ آپ، فینووا، تک و مدیرانی از بانک‌های پارسیان، تجارت، ملت و... از مهمانان در اختتامیه این رویداد بودند. مرتضی ترک تبریزی، مدیر امور فناوری بانک ملت نیز مهمان ویژه این مراسم بود.

]طبق گفته‌های امیر وصالی دبیر رویداد وجه تمایز این استارتاپ ویکند تفاوت نگاه این شرکت با سایر برگزارکنندگان و بررسی نتایج تلاش آنان است که توسط شرکت داده‌پردازی ایران و شتابدهندههای حاضر در رویداد از جمله تریگ آپ، آواتک، فینووا و ... انجام می‌پذیرد. حمایت حقوقی و ثبتی از ایده‌ها و مشاوره به ایده‌پردازان نیز از جمله موارد حائز اهیمت در این رویداد بود.

تیم‌های اول تا سوم: بهماند (۷۰ میلیون ریال) سامانه پایش آنی غواصان (۵۰ میلیون ریال) سامانه کنترل ترافیک جامع (۳۰ میلیون ریال)

تیم‌های برگزیده: هوشمندسازی خودرو (یک دوره رایگان آموزشی عصر دانش افزار برای یک نفر یا به همین میزان تخفیف برای کل گروه) ویونی (یک دوره رایگان آموزشی عصر دانش افزار برای یک نفر یا به همین میزان تخفیف برای کل گروه) وستاچی (یک دوره رایگان آموزشی عصر دانش افزار برای یک نفر یا به همین میزان تخفیف برای کل گروه)

 شرح سخنرانی سخنرانان رویداد نیز در اخبار بعدی منتشر خواهد شد

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر