بهره برداری بیش از 81 هزار دستگاه کارتخوان پست بانک با همکاری پککو

دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 352 بازدید

بهره‌برداری بیش از 81 هزار دستگاه کارتخوان پست‌بانک با همکاری پککو 

 

در راستای ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک و تسهیل امور پرداخت‌های هموطنان در سطح کشور بویژه در مناطق روستایی و کم برخوردار، 81 هزار و 500 دستگاه کارتخوان (POS) پست‌بانک ایران در سطح کشور مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 

به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک ایران: بنا بر اعلام اداره‌کل بازاریابی و تجارت الکترونیک؛ با همکاری شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، تعداد 50 هزار دستگاه کارتخوان متصل به حساب‌های این بانک در فروشگاه‌ها، مراکز خرید و مغازه‌‌ها در سطح کشور نصب و راه‌اندازی گردیده است.

بنابر این گزارش: طی توافق بعمل آمده با شرکت مبنا کارت مبنی بر نصب 5 هزار دستگاه کارتخوان در سطح کشور تاکنون از مجموع آن، تعداد یک هزار و 500 دستگاه کارتخوان مورد استفاده قرار گرفته و بقیه نیز در حال راه‌اندازی است. همچنین با شرکت فناواکارت نیز توافقات لازم برای نصب تعداد 30 هزار دستگاه انجام شده که 3 هزار دستگاه آن سیار بوده و درحال عملیاتی شدن است.

گفتنی است: با عنایت به استقبال مشتریان و صاحبان مراکز خرید از قابلیت‌های دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب‌های این بانک، پست‌بانک ایران همواره نسبت به ارتقاء ظرفیت‌های خود در این راستا اقدام می‌نماید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر