نسخه جدید پیام رسان ملت با قابلیت های جدید

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ 30 نظر 6633 بازدید

 نسخه جدید پیام‌رسان ملت با قابلیت‌های جدید

ورود بانک ملت به بانکداری اجتماعی با پیام‌رسان ملت

 

نسخه جدید نرم‌افزار «پیام رسان ملت» با قابلیت‌های تگ گذاری، پی نوشت و کامنت گذاری ارائه گردید.

 

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت از ارائه نسخه جدید نرم‌افزار «پیام رسان ملت» با قابلیت‌های تگ گذاری، پی نوشت و کامنت گذاری خبر داد و افزود: بهبود ارتباط شبکه‌ای و رفع باگ‌های ارسال پیام در این نسخه انجام شده است و تأخیر در ارسال پیام خدمات بانکی در این نسخه حل خواهد شد. بانک ملت چندی پیش جهت تکمیل سبد محصولات اطلاع رسانی خود «سامانه پیام رسان ملت» را رونمایی کرد.

با استفاده از این سامانه مشتریان با در اختیار داشتن گوشی، تبلت و ساعت‌های هوشمند مجهز به سیستم‌های عامل اندروید و iOS، می‌توانند تمامی اطلاعات خدمات بانکی، هشدار و آگاهی رسانی‌ها را در قالب متن‌های ارسالی از بستر اینترنت بدون وابستگی به پیامک یا ایمیل دریافت نمایند. به طوری که متون ارسالی محدودیت‌های موجود در بستر پیامک را ندارند، همچنین روال ارسال تصویر، صوت و فیلم در حد محدود برای مشتری توسط بانک برقرار می‌شود.

 

مرتضی ترک تبریزی، مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت در خصوص نحوه تعامل این پیام رسان به خبرنگار پرداخت برتر گفت: «این پیام‌رسان امکان تعامل دو طرفه را به مشتریان و بانک می‌دهد و در حال حاضر این تعامل بصورت نا محسوس می‌باشد. مشتریان قادرند با برچسب گذاری‌، حذف و فعال‌سازی خدمات پیامک از روی اپلیکشن با سامانه متمرکز ارتباط برقرار نمایند. در آینده با ارائه پنل نظرسنجی، دریافت نقطه نظرات و رأی‌گیری این ارتباطات دوطرفه گسترده‌تر خواهد شد.»

او در ادامه در پاسخ به پرسشی در خصوص کارمزد خدمات پیام‌رسان ملت گفت: «در حال حاضر با مجوز مدیریت بانک ملت، خدمات پیام رسان ملت بر روی تمامی حساب‌های مشتریان رایگان می‌باشد ولی بر اساس سیاست‌گذاری بخش کسب و کار بانک، در آینده مقرر است کارمزدی بابت فعال‌سازی یک‌ساله پیام‌رسان ملت برای مشتریان اخذ گردد.»

تبریزی از ورود بانک ملت به بانکداری اجتماعی با ارائه این خدمت جدید گفت: «این خدمت به عنوان یکی از خدمات منحصر بفرد و تعاملی با مشتریان تعریف گردیده است. با ارائه این خدمت مشتریان قادرند بر روی بستر اینترنت نسبت به مدیریت حساب‌های خود در هر لحظه اقدام نمایند. دسته‌بندی پیام‌های دریافتی مشتریان، تگ‌گذاری بر روی پیام‌ها می‌تواند به عنوان نقطه عطفی در بانکداری اجتماعی باشد.»

به گفته تبریزی، شبکه دوستان نیز از دیگر خدمات در دست اقدام بانک ملت در راستای بانکداری اجتماعی است. در حال حاضر، این نسخه از نرم‌افزار پیام‌رسان ملت برای اندروید در دسترس است. مشتریان باید برای دریافت خدمات پیام‌رسان به شعب بانک ملت مراجعه نموده و فرم درخواست خدمات پیام‌رسان را پر کنند.

منبع: پرداخت برتر

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
فاطمه طارمی
۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۰۹:۳۴
JWY6U
۱۳۹۶/۰۷/۰۶ ۱۹:۱۹
راضیه رمضانی
۱۳۹۶/۰۷/۱۵ ۱۰:۲۵
پیام رسانn6kmo
mohsen
۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۱۴:۱۰
لطفا بفرستید
۱۳۹۶/۰۸/۰۵ ۲۳:۲۵
Mosa zomorodi
۱۳۹۶/۰۸/۰۶ ۱۶:۳۷
2JQSV
سجاد حیدری بجقی
۱۳۹۶/۰۸/۱۱ ۲۲:۰۷
پیام رسان بانک ملت
رسول
۱۳۹۶/۰۸/۱۴ ۱۲:۵۰
فاطمه جمشیدی
۱۳۹۶/۰۸/۱۵ ۱۳:۴۵
سید مهدی حسینی
۱۳۹۶/۰۸/۱۶ ۲۰:۰۳
لطفا فایل پیام رسان ملت ارسال شود
مرتضی
۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۱۲:۰۳
محمدامین
۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۱۵:۲۱
...
مریم براقی
۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۱۵:۴۳
۱۳۹۶/۰۸/۲۶ ۱۳:۲۱
ابوطالب جامعی
۱۳۹۶/۰۸/۲۷ ۱۱:۲۲
پیام رسان میخواستم
امیرحسین دوست محمدی
۱۳۹۶/۰۸/۳۰ ۱۲:۱۷
pezhman
۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ۰۸:۴۳
محد
۱۳۹۶/۰۹/۰۴ ۰۹:۱۸
اميرحسين محبي
۱۳۹۶/۰۹/۰۶ ۰۰:۳۶
احسان
۱۳۹۶/۰۹/۰۷ ۲۰:۲۳
سجاد
۱۳۹۶/۰۹/۰۹ ۰۰:۲۱
فرزاد
۱۳۹۶/۰۹/۰۹ ۰۰:۴۵
پیام رسان بانک ملت
امیرحسین چابکی درزآبی
۱۳۹۶/۰۹/۰۹ ۱۶:۰۰
پیام رسان
محمدحسن
۱۳۹۶/۰۹/۱۲ ۱۹:۴۶
seidjavadbahremandquchan
۱۳۹۶/۰۹/۱۳ ۱۰:۳۷
دریافت پیام رسان ملت
Mona ghafori
۱۳۹۶/۰۹/۱۳ ۱۴:۲۸
اکبر
۱۳۹۶/۰۹/۱۴ ۲۲:۵۷
پیام رسان ملت
مصطفی پورنقشبند
۱۳۹۶/۰۹/۱۶ ۱۲:۱۳
پیام رسان ملت ارسال شود
محرم امینی ممان
۱۳۹۶/۰۹/۱۶ ۱۲:۳۹
Sarina
فتحعلی عبدیان تورچی
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ ۲۳:۵۲
خوب