شرکت روسي ChronoPay به جمع حاميان بيت کوين پيوست

پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 219 بازدید

شرکت روسي ChronoPay به جمع حاميان بيت‌کوين پيوست

 

 شرکت ChronoPay ضمن اعلام عقب‌نشيني از سياست‌هاي قبلي خود، گفت از پرداخت‌هاي مبتني بر بيت‌کوين حمايت به عمل مي‌آورد.

 

ChronoPay يک سرويس پرداخت بين‌المللي است که در زمينه سرويس‎هاي پرداخت فعاليت مي‌کند.به گزارش وب‌سايت CryptoNinjas، کاربران با استفاده از پلتفرم پرداخت ChronoPay مي‌توانند با انواع کارت‌هاي بانکي بين‌المللي از قبيل ويزا، مسترکارت، امريکن اکسپرس، JCB، Maestro و غيره به نقل و انتقال پول مبادرت ورزند.

درگاه پرداخت ChronoPay  صد و پنجاه و هشت کشور را تحت پوشش خود دارد و اين سامانه مجهز به استاندارد امنيتي PCI DSS مي‌باشد. از جمله مشتريان ChronoPay مي‌توان به ده‌ها شرکت بزرگ، سازمان‌هاي خيريه، شرکت‌هاي مخابراتي، رسانه‌ها، کمپاني‌هاي فعال در حوزه انرژي و غيره اشاره کرد. برخي مشتريان ChronoPay عبارتند از Greenpeace، WWF، MTS، شرکت مخابراتي Tele2، مسکو تايمز، روزنامه روسي کمرسانت، Afisha.ru و شرکت Far-eastern.

اکنون همه اين شرکت‌هاي ريز و درشت مي‌توانند از قابليت فني استفاده از پرداخت‌هاي بيت‌کوين از طريق وب‌سايت‌هاي خودشان بهره‌مند شوند. Pavel Vrublevsky، بنيانگذار سرويس ChronoPay، با اذعان به اين که وي قبلاً نگاه منفي به بيت‌کوين و بلاک‌چين داشته، گفت من به بررسي اين موضوع پرداختم و اکنون از همه عذرخواهي مي‌کنم. من نظرم را به طور اساسي تغيير داده‌ام. وي در بخش ديگري از سخنانش بيت‌کوين و بلاک‌چين را داراي پتانسيلي براي بروز يک انقلاب واقعي در صنعت پرداخت دانست و گفت نخستين و ساده‌ترين گام ما در اين طرح، حمايت از پرداخت‌ها به صورت بيت‌کوين است.

شرکت ملي انفورماتيک 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر