در بیمه کلیک آینده را امروز تضمین کنید

پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 346 بازدید

در بیمه‌ کلیک آینده را امروز تضمین کنید

 

 

این مصرع شیخ اجل سعدی شیراز  که می‌گوید: «عاقل آن است که اندیشه کند پایان را» یکی از مدیریتی‌ترین جملات برای زندگی امروز محسوب می‌شود. برای آینده‌نگری و ارزیابی عمق افق دید افراد، کافیست شاخص‌هایی را در کار و زندگی آنها جستجو کنید که نماد آینده اندیشی است، مثل بیمه. بیمه امروز یک محصول یا خدمت صرف نیست. بیمه نماد یک تفکر است و هر تفکری می‌تواند جزئیات متفاوت و تاثیرگذاری نسبت به تفکر دیگر داشته باشد. هرچقدر افراد بیمه‌نامه‌های اختیاری بیشتر با پوشش‌های مناسب‌تری  مانند بیمه عمر داشته باشند، تفکر اندیشه‌محور بیشتری نسبت به فردا دارند و طبیعتاهم استرس‌ کمتری را در هنگام مواجه با حوادث تجربه می‌کنند.
 امروز بازاریابی، تبلیغات و فروش بیمه یک رده تخصصی و مستقل در علم مدیریت شناخته می‌شود و اینترنت به عنوان یکی از بهترین بسترهای توسعه و ترویج این صنعت مهم مورد توجه فعالان صنعت بیمه است. سامانه «بیمه کلیک» یکی از بسترهای موفق ارائه خدمات آنلاین بیمه در وب فارسی است. «بیمه کلیک» سایت رسمی کارگزاری بیمه «بانیان آسمان آبی» است که امکان ثبت سفارش انواع بیمه‌نامه از تمام شرکت‌های بیمه‌‌ای کشور را به صورت اینترنتی برای کاربران خود فراهم می‌کند. دلیل این که می‌توانید از تمام شرکت‌های بیمه‌ای در «بیمه کلیک» خرید کنید این است این سامانه‌ی آنلاین متعلق به یک کارگزاری رسمی است.
تفاوت کارگزاری بیمه با نمایندگی در این است که نمایندگی می‌توانند فقط با یک شرکت بیمه‌ای همکاری داشته و طبیعتا بیمه‌نامه‌های صادر شده صرفا از یک شرکت خواهد بود اما کارگزاران رسمی بیمه با توجه به ارتباط و شناخت تخصصی از انواع خدمات شرکت‌های بیمه، در جهت حفظ منافع مشتری می‌توانند بهترین شرایط بیمه‌نامه‌های شرکت‌های مختلف را به مشتری ارائه کنند. کارگزاری بیمه بانیان آسمان آبی با سایت «بیمه‌کلیک» در حال حاضر کارگزار بیش از 20 شرکت بیمه در ایران است. این سامانه در بخشی از معرفی خود می‌نویسد:
کارگزاری رسمی بیمه بانیان آسمان آبی با مجوز ۱۰۴۳ از سوی بیمه مرکزی شروع به کار نمود. این کارگزاری با بینش استراتژیک و پشتوانه تیم کارشناسان حرفه ایی مجرب خود که با همدلی و همراهی با بیمه گذاران توانست در زمانی اندک جایگاه خود را به یکی از وزین ترین و تاثیرگذارترین مجموعه های بیمه ایی در صنعت بیمه ارتقا دهد ، گواه ما پروژه های بیمه ایی و بیمه گذاران از اصناف مختلف و وزارت خانه ها و سازمان های دولتی و خصوصی معظم در کل کشور و رضایتمندی آنها از استفاده خدمات بیمه ایی با بهترین نرخ و شرایط و انتخاب شرکت بیمه ایی مناسب آن خدمات بیمه ایی و همراهی لحظه به لحظه این مجموعه درزمان وقوع خسارت می باشد...
ارائه انواع بیمه‌نامه‌های عمومی و تخصصی به‌همراه توضیحات کامل و طرح‌های آن مزیت قابل توجه دیگر سامانه بیمه‌کلیک است. انواع بیمه‌عمروسرمایه‌گذاری به همراه مزایای بیمه عمر وسرمایه گذاری و بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری،بیمه اتومبیل (بیمه شخص ثالث و بدنه)، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه مهندسی، بیمه مسافرتی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه باربری و بیمه حوادث قابل  استعلام و سفارش است. همچنین جهت دریافت مشاوره بیمه‌ای کافیست شماره خودتان را از بخش مشاوره برای بیمه کلیک ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته شود.
بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری کارگزاری بیمه بانیان آسمان آبی از دو بخش عمر و سرمایه‌گذاری تشکیل شده است. این پوشش بیمه عمرعلاوه بر تأمین امنیت روانی بیمه‌شونده در مقابل انواع حوادث و بیماری‌ها، حق بیمه پرداخت شده را به عنوان پس‌انداز به بیمه‌گذار باز می‌گرداند یعنی اقساطی که بیمه گذار به عنوان حق بیمه پرداخت می‌نماید با سود تضمین شده به صورت بهره مرکب در پایان دوره بیمه به طور کامل پرداخت می‌شود. در سایت بیمه کلیک به راحتی می توانید به بررسی بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری و همچنین مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری بپردازید .در بیمه‌های مسافرتی ارائه شده توسط این سامانه تمام حوادثی که ممکن است در طول سفر (داخلی یا خارجی) برای بیمه‌شونده حادث شود، پوشش داده می‌شود، که این حوادث می‌تواند شامل صدمات بدنی، هزینه‌های پزشکی یا تأمین خسارت گم شدن اموال در طی سفر باشد.
ممکن است در هنگام رانندگی با هر وسیله‌ی نقلیه،‌ خسارت مالی یا جانی به دیگران وارد کنید که درصورت تشخیص به مقصر بودن، موظف به جبران آن هستید. در چنین مواقعی است که بیمه شخص ثالث به کمک شما می‌آید. بیمه شخص ثالث از نوع بیمه‌های الزامی است که توسط کارگزاری بیمه بانیان آسمان آبی صادر می‌شود. در بیمه شخص ثالث فقط خسارتی که به سایرین وارد می‌شود پوشش داده و پرداخت می‌شود. معمولا در اکثر تصادفات رانندگی خسارت دوطرفه است . لازم است که اتومبیل خود را نیز در برابر حوادث رانندگی که مقصر آن هستیم بیمه نماییم، در چنین مواری داشتن بیمه بدنه اهمیت زیادی دارد.تعهدات بیمه بدنه شامل پوشش خسارت بدنه خودرو و سایر حوادث غیرقابل پیش‌بینی مثل سرقت کلی و جزئی، انفجار، آتش‌سوزی و غیره است.
در بیمه‌کلیک می‌توانید تاریخ اعتبار بیمه‌نامه خودتان را وارد کنید تا این سامانه به صورت خودکار قبل اتمام اعتبار تمدید بیمه‌نامه را به شما معرفی کند، همچنین بزودی امکان خرید آنلاین و صدور آنی بیمه‌نامه در بیمه‌کلیک فراهم خواهد شد. کارگزاری بیمه بانیان آسمان آبی – بنیانگذار بیمه‌کلیک – تاکنون موفق به دریافت افتخارات متعددی از جمله لوح تقدیر نماینده ممتاز بیمه تهران بابت بهترین ارائه خدمات بیمه،لوح تقدیردر ارائه بهترین خدمات بیمه از جذب ، پشتیبانی و نگه داشت بیمه گذار ،عضو افتخاری انجمن پر فروش ترین فروشندگان بیمه عمر و سرمایه گذاری از آمریکا MDRT  ،لوح تقدیر کارگزاری بیمه از همایش اقتصاد ایران، لوح تقدیر کارگزاری بیمه از شرکت بیمه کارآفرین بابت بهترین خدمات بیمه های عمر و سرمایه گذاری، لوح تقدیر کارگزاری بیمه از شرکت بیمه کارآفرین بابت پر فروش ترین فروشنده خدمات بیمه های عمر و سرمایه گذاری،، لوح تقدیر کارگزاری بیمه بابت پر فروش ترین فروشنده خدمات بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان از بهترین مشاوره، صدور تا رسیدگی به خسارت شده است.               
برای این که بدانید چه بیمه‌نامه‌ای را از چه شرکتی و با چه شرایطی خریداری کنید کافیست شماره تماس خود را به بخش مشاوره رایگان بیمه‌کلیک ارسال کنید تا مشاوران این شرکت در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند. همچنین برای درخواست هرگونه مشاوره و استعلام بهترین نرخ بیمه‌نامه از کلیه شرکت‌های بیمه‌ای دولتی و خصوصیمی توانید با شماره های 88247017 الی 18 و 88245520 تماس حاصل نمایید. این راهنمایی شامل استعلام، بررسی و مشاوره در مورد کاهش  خطرپذیری شما در خرید بیمه‌نامه و همچنین اطمینان از شرایط جامع‌بیمه‌نامه انتخابی شما خواهد بود.
به تجربه و سوابق ارزشمند این شرکت انتظار می‌رود بزودی شاهد ارائه خدمات متمایز، برجسته و پایداری در حوزه فروش اینترنتی بیمه باشیم.
یکی از نکات برجسته سامانه « بیمه کلیک » محتوای اطلاع‌رسانی و آموزشی آن می‌باشد. وبلاگ این سامانه حاوی محتوای تخصصی و کاملا بروز در زمینه بیمه است. کاربران علاوه بر خرید بیمه‌نامه به صورت آنلاین در وبلاگ بیمه کلیک می‌توانند آخرین اخبار بیمه و نحوه پرداخت خسارت را ملاحظه کنند

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر