در هفته چهارم جام تدبیر چه گذشت

دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 274 بازدید

در هفته چهارم جام تدبیر چه گذشت

 

به گزارش ستاد برگزاری جام تدبیر،در روز میلاد باسعادت منجی عالم بشریت اباصالح المهدی (عج ) دور حذفی مسابقات فوتسال جام تدبیر شروع شد . حضور خانواده بازیکنان و تشویق فرزندان ایشان در این روز عید نکته جالب و دیدنی بازی‌های این روز سعید بود .

مبنا کارت آریا 4 گرایش تازه کیش 2

مبنا کارت آریا به‌عنوان اولین تیم صعودکننده به دور بعدی بازی‌ها بود. در شروع اولین بازی دور حذفی مبنا کارت آریا به مصاف گرایش تازه کیشی رفت که هرچه تعداد بازی‌هایش بیشتر شد روان‌تر و پویاتر با برنامه بازی کرد. بازی پربرخورد این دوتیم و تلاش برای خلق فرصت‌های جدید برای نفوذ به دفاع تیم مقابل و تکیه به شوت‌های راه دور هیچ‌کدام نتیجه نداد،تااینکه مبنا کارت در یک حرکت تمرین شده ترکیبی بعد از چند پاس کوتاه در فرصت به‌دست‌آمده با یک شوت راه دور که بعد از برخورد با دفاع مسیر توپ عوض شد به اولین گل خود رسید . در دقیقه اول نیمه دوم گرايش تازه با یک پاس بی‌نقص پشت دفاع گل تساوی را زد. در اولین حمله بعد از دریافت گل تساوی مبنا کارت گل دوم خود را زد.بعد از یکی از حمله‌هاي مبنا کارت،در یک توپ ربایی زیبا گل دوم گرایش تازه کیش زد ه شد.گل سوم مبنا کارت در یک ضربه کرنر زده شد،و در ادامه گل چهارم مبنا کارت با تک‌به‌تک شدن با دروازه‌بان به ثمر رسيد.

 

صداوسیما 3 هیئت فوتبال تهران 2

خشم و هیاهو به کجا می‌رویم چنین شتابان در عمل اخلاق کجای رفتار ما جای دارد . چه دست‌نیافتنی و سخت است اخلاق حرفه‌ای . ورزش برای سلامتی ، چرا برای رسیدن به هدف حاضریم به یکدیگر آسیب برسانیم . بازی سختی بود که آن‌هم مثل همه بازی‌ها تمام شد و اما خاطره آن ......

بانک سامان 10 شرکت رجا صفر

در ابتدای بازی تأکید مربی بانک سامان این بود،بدون گل خورده،بدون گل خورده که نمی‌دانم شانس با بانک سامان همراه بود که یک شوت سنگین به تیرک خورد یا مهارت دروازه‌بان تیم بود که حتی توپی راکه خود او لو داده بود در حالت تک‌به‌تک هم گل نشد و مهار شد. ناگفته نماند که نمایش دروازه‌بان بانک سامان بی‌نقص بود. در نیمه دوم بازی رجا از لاک دفاعي خارج شد. كه گلي به ثمر نرسيد،تا حالا که تیم‌های حرفه‌ای مقابل بانک سامان حاضر نشدند و قرعه خوبی داشت تا دور بعدی و بازی‌های دیگر .تا آخرین بازی بانک سامان 32 گل زده بدون گل خورده میانگین بیشتر از 10گل در هر بازی.

آریا همراه 5 کارت اعتباری ایران کیش 1

آریا همراه بازی سختی پیش رو نداشت علی‌رغم تمام شایستگی‌های کارت اعتباری بازیکنان آریا همراه هرچه خواستند در زمین پیاده کردند و با شوت‌های سنگین و دوندگی بالا در دور بعد بازی‌ها حریف سختی خواهند بود . کارت اعتبار دست‌وپابسته نبود ولی هرچه تلاش کرد به دربسته خورد.

بانک دی 3 جامعه فرهنگی یاوری 1

نیروی جوانی و دوندگی بانک دی با هدایت هوشمندانه خوراکچی جواب داد.نمایش جامعه یاوری یک تیم کاملاً حرفه‌ای بود با تکنیک و تاکتیک بالا علی‌رغم تمام شایستگی در این بازی پربرخورد نتیجه نگرفت.

بانک تجارت 6- شاتل 3

بانک تجارت از بیشتر ضد حمله‌های خود نتیجه گرفت. تیم کار بلد و سخت‌کوش بانک تجارت باراهنمایی‌های مربی در قالب کارتیمی و گروهی تیم خوب شاتل راکه از بازیکنان حرفه‌ای و تکنیکی بهره می‌برد،به‌راحتی بااینکه به نظر می‌رسید از تیم‌های مدعی در قهرمانی باشند پشت سر گذاش . مهم خودباوری و سخت‌کوشی بود که بانک تجارت به بهترین نتیجه رسید.

بانک سرمایه 3 کانون شعرا صفر

کانون شعرا در زمین حاضر نشد .

بانک صادرات 7 بانک توسعه تعاون 1

بانک صادرات کار سختی پیش رو نداشت.استفاده از بازیکنان با تکنیک و در اختیار تیم از بانک صادرات تیمی ساخته که در هر شرایطی بازی زیبا و بی‌نقصی از ایشان خواهید دید هرچه تیم‌های مقابل بانک صادرات قوی‌تر باشند بازی این تیم منظم‌تر و یکدست‌تر پیش می‌رود. می‌توان انتظار داشت بانک صادرات یکی از چهارتیم دور نهایی بازی‌ها باشد . توسعه تعاون کم‌کاری نکرد و عقب نکشید . موقعیت‌های خوبی هم به دست آورد ولی نتوانست از موقعیت‌ها استفاده کند .

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر