گام بلند ایران کیش برای صنعت توزیع و پخش؛رونمایی از PDA

سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 251 بازدید

گام بلند ایران کیش برای صنعت پخش و توزیع؛رونمایی از PDA

 

باحضور نمایند گان بانک کار آفرین،شرکت ورانگر و شرکت کارت اعتباری ایران کیش از محصول PDA رونمایی شد.

 

صادق فرامرزی مدیر عامل ایران کیش ضمن ابراز خرسندی از حضور دراین مراسم گفت : محصولی که امروز با همکاری بانک کار آفرین،شرکت ورانگر و شرکت ایران کیش رونمایی می شود،محصول کاملی است که همه مراحل تست را پشت سر گذاشته و از همین رو می توان ان را به سرعت در بازار عرضه کرد."

به گزارش روابط عمومی ایران کیش،وی با بیان اینکه محصول pda ای که امکان پرداخت داشته باشد با پوز جی پی آراس و یا حتی ام پوز قابل قیاس نیست افزود :عرضه " پی دی ای" ، با نرم افزاری کامل، که امکان پرداخت را نیز فراهم کرده است،فواید زیادی برای شرکت های پخش دارد و باعث جلوگیری از اتلاف پولهایی خواهد شد که قبلا نقدی گرفته می شد و برنمی گشت و یا با تاخیر برمی گشت." وی ادامه داد : در اکوسیستم پات،ایران کیش بر روی این ابزار،تسهیم و تقسیم و تخفیف نیز به وجود میاورد تا همچون پروژه آسان خرید،بحث pda را نیز بااین امکانات همراه کنیم .فرامرزی درپایان ابراز امیدواری کرد که این محصول در بازار موفق شود .

 نازیلا آستانی نژاد،مدیر فناوری اطلاعات بانک کار آفرین نیز دراین مراسم گفت :از همکاری صمیمانه ای که بین بانک کار آفرین و دو شرکت معتبر ورانگر و ایران کیش صورت گرفته است خیلی خوشحالم .واقعیت آن است که از دید هر بانکی آنچه ورای تولید برای یک بانک اهمیت دارد پشتیبانی آن سرویس است. وی افزود : اما اکنون دوشرکت که سابقه پشتیبانی قبلی از بانک کار آفرین را دارند در کنار ماهستند و ازهمین رو خیال بانک کار آفرین از بابت رضایتمندی مشتریان راحت است و این موضوع نوید این را می دهد تا ما در همکاری جدید در محصول pda بتوانیم سرویس های جدیدی،را به کشور ارائه بدهیم و دررقابت بین المللی عقب نمانیم.

 فرهاد وکیلیان معاون توسعه بازار ایران کیش نیز با بیان اینکه باید از همکاری بانک های کار آفرین،ایران کیش و ورانگر با عنوان یک کنسرسیوم یاد کرد گفت : ارائه محصول pda برای اولین بار به منظور توسعه خدمات و محصولات نوین تدوین شده است و با مخاطبان مشخص با عاملیت بانک کار آفرین عملیاتی خواهد شد . وی به نقش پررنگ شرکت ورانگر نیز اشاره کرد و گفت : به جهت آنکه این شرکت از بزرگترین شرکت های تامین نرم افزار و سخت افزارهای مرتبط با شرکت های پخش است،ما با قرارداد مشترک با این شرکت و همکاری همیشگی که با بانک کار آفرین داریم،موفق شدیم محصول pda را در جهت خدمات بیشتر به ملت عزیزمان پیشکش کنیم .

 پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات ایران کیش نیز بابیان اینکه برای رسیدن به این محصول،کار فنی و پیچیده ای صورت گرفته است گفت : اتفاق بزرگی در صنعت پخش روی داد. اینکه یک سیستم پرداخت راه اندازی شود که کاملا مستقل از اپلیکیشن پخش بوده و درعین حال هردو بتوانند با یکدیگر ارتباط داشته و عملیات پرداخت را انجام دهند دستاوردی بود که به دو تیم فنی کاملا خبره نیازداشت و خوشبختانه ایران کیش تجربه پرداخت خود،را باکمک ورانگر تلفیق کرد و راه برای سیستم های پرداخت و پخش در آینده باز شد.

  آرمان فضلی مدیر عامل شرکت ورانگر نیز در این ارتباط گفت: ما فعالیت هایمان را مدت هاست در کنار بانک کار آفرین دنبال می کنیم،اما چندین بار با مدیران وقت پروژه هایی را مطرح کردیم که در آن به مشکلاتی برمی خوردیم. مشکلاتی که حل آن در اختیار شرکت های نرم افزاری نبود بلکه حل آن،نیاز به یک پایه محکم در psp داشت و خوشحالیم که با گذشت چندین سال بالاخره امروز با حضور یک بانک معتبر و یک شرکت پرداخت معتبربه نام ایران کیش موفق شدیم تا این سیستم را به صنعت پرداخت ارائه دهیم.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر