زمان پیش ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه الکامپ اعلام شد

دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 371 بازدید

زمان پیش ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه الکامپ اعلام شد

 

زمان برگزاری بیست و سومین نمایشگاه الکامپ و پیش ثبت نام برای شرکت‌های متقاضی از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور مشخص شده است.

به گزارش به گزارش پرداخت برتر،برخلاف سالهای گذشته که نمایشگاه الکامپ تهران در پاییز برگزار می شد امسال سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران،این نمایشگاه را در فصل تابستان برگزار خواهد کرد.

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۳۰ تیرماه تا ۲ مردادماه برگزار خواهد شد و براین اساس پیش ثبت نام شرکت در این نمایشگاه از دهم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می شود. مطابق با اعلام سازمان نظام صنفی رایانه ای روند ثبت نام مانند روال دو سال گذشته است و سه مرحله پیش ثبت‌نام،ثبت‌نام نهایی و جانمایی برای حضور شرکتهای حوزه فناوری اطلاعات در این نمایشگاه درنظر گرفته شده است.

براین اساس متقاضیانی که زودتر اقدام به پیش ثبت‌نام کنند در اولویت ثبت‌نام قرار خواهند گرفت.این مرحله اطلاعات کافی در خصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از این دوره نمایشگاه الکامپ را در اختیار سازمان نظام صنفی رایانه ای به‌عنوان برگزارکننده قرار می‌دهد و معیارها و سطح خواسته‌های شرکت‌کنندگان را برای این سازمان روشن می‌سازد.

 نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت تدبیر و امید،که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد،در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی،زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود در دوره آتی نمایشگاه الکامپ،فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

از این رو،سازمان نصر از فعالان این بخش خواسته تا در مهلت تعیین شده برای پیش ثبت نام نمایشگاه اقدام کنند تا با اتکا به این اطلاعات بتوان برای برگزاری نمایشگاهی سالم، شفاف و باکیفیت برنامه‌ریزی کرد. متقاضیان حضور در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از دهم اردیبهشت ماه می توانند،از طریق وب‌سایت Iran-elecomp.com اقدام به پیش ثبت‌نام کنند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر