اپلیکیشن راد یک شبکه اجتماعی پرداخت محور

پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 627 بازدید

اپلیکیشن راد یک شبکه اجتماعی پرداخت محور

 

بحث پرداخت امن موبايلى جزء موضوعات بسيار داغ روز دنياست، ايران هم از اين موضوع بسيار مهم مستثنى نيست و به سرعت در حال پيشروى در پياده سازى راه حل هاى پرداخت موبايلى مى باشد.

 

تعدادى استارت آپ در اين حوزه مشغول فعاليت هستند و اكثر psp هاى بانكى نيز به شكل هاى مختلفى وارد اين حوزه شده اند، اما هنوز هيچ راه حلي در ايران نتوانسته بطور كامل چند اصل مهم پرداخت موبايلى را فراهم كند:

١) امنيت ٢) مولتى پلتفرم بودن ٣) يكپارچه با برنامه هاى وفادارى ٤) آفلاين بودن مشتريان ٥) بستر برقرارى ارتباط نزديك با كسب و كارها.

  اپ "راد" قبل از هر چيز يك شبكه اجتماعى پرداخت محور است كه با توجه به فعاليت هاى مشتريان آن به ايجاد محتوا و به اشتراك گزارى آن ها بين كاربران آن ميپردازد. در اين شبكه اجتماعى كاربران ميتوانند فروشگاه هاى موجود در راد را دنبال كنند و از پيشنهادات توليد شده آنان در لحظه توسط پوش نوتيفيكيشن با خبر شوند. نكته قابل توجه اينجا است كه وقتى در راد دوستان خود را دنبال ميكنيد، شما از تمامى پيشنهادات فروشگاه هاى ديگرى كه فقط دوستان شما از آن ها مطلع هستند، با خبر ميشويد و ميتوانيد با ذخيره كردن آن ها از پيشنهادات آينده شان نيز مطلع شويد.

در راد شما ميتوانيد با فروشگاه مورد نظر خودتان بطور مستقيم از طريق پيام رسان داخلى راد ارتباط برقرار كنيد و از امكانات اين پيام رسان از جمله پرداخت درون مكالمه، ذخيره و استفاده پيشنهاد درون مكالمه و خريد محصول درون مكالمه استفاده نماييد. هر فروشگاه كه عضو راد ميشود، همان لحظه داراى يك فروشگاه كامل آنلاين داخل اپ راد خواهد شد كه در واقع به فروشگاه اجازه ميدهد تا بصورت آنلاين هم بتوانند محصولات و خدمات خودشان را بدون نياز به درست كردن وبسايت يا اپليكيشن، به فروش برسانند.

فرآيند تعريف كارت در راد بسيار امن مي باشد و با استانداردهاى جهانى پياده سازى شده است. در راد وقتى اطلاعات كارت از كاربر گرفته مي شود، در لحظه رمزنگارى شده و با استفاده از يك كانال امن ssl به سرورهاى شاپركى ارسال مي شوند و با استفاده از سخت افزار HSM بانكى مكانيزم Tokenization را بر روى اين اطلاعات رمز شده اجرا مي كند و در داخل اين سرور ها فقط يك Token با كليد متغير ذخيره خواهد شد كه به هيچ عنوان قابل استفاده نمي باشند مگر با اپ راد مخصوص همان كاربر و البته با ورود رمز دوم همان كارت توسط كاربر و همينطور اسكن QR آن كارت توسط اپليكيشن مخصوص فروشگاه هاى راد كه قبلا حساب كاربرى آن توسط راد ايجاد شده است.

اين فرآيند ها ملزومات يك پرداخت موبايلى توكنايز شده بسيار امن است كه ما بدون شك بطور كامل آن را در راد پياده سازى كرديم چون خود ما اولين استفاده كننده ها از اين سرويس هستيم و امنيت براى ما اهميت بالايى دارد. راد با در اختيار گذاشتن API و SDK iOS,Android به توسعه دهندگان وب و اپليكيشن هاى موبايل اجازه ميدهد تا از سرويس پرداخت امن راد در داخل اپليكيشن ها و وبسايت هاى خود بدون هيچ دغدغه اى استفاده كنند و از مزاياى آن بهره برند.

اپ راد هر ٢-٣ هفته يكبار بروزرسانى شده تا هم امكانات آن بهبود يابد و هم از نظر امنيتى باز هم قويتر شود. 

ليست امكانات "راد":

-پرداخت بسيار امن و سريع چه در حالت آفلاين و چه آنلاين. -شبكه اجتماعى پرداخت محور. -ماركت آنلاين فروش كالا. -چت خصوصى با صاحبان كسب و كار و دريافت پيشنهادات و پرداخت براى كالا و سرويس در داخل مكالمه چت. -چك-اين (اعلام حضور) براى ارسال نظر در مورد فروشگاه ها و اماكن ديگر بصورت عكس و يا متن به همراه موقعيت جغرافياى. -جستجوى بسيار پيشرفته به همراه نقشه كاملا تعاملى جهت پيدا كردن فروشگاه هاى اطراف و موارد مورد علاقه شما. -بازى هاى دوره اى و امكان جمع آورى امتياز بر اساس فعاليت هاى متعدد كاربران در راد. -كوپن هاى تخفيف ديجيتالى و ارسال پيشنهادات بصورت لحظه اى به افراد مشخص و جلوگيرى از اسپم. -امكان سفارش غذا و پرداخت آن از طريق QR روى ميز رستوران يا كافى شاپ و دريافت غذا بر روى همان ميز.

منبع : پرداخت برتر

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر