کیف پی از درگاه پرداخت ارزی خود رونمایی کرد

سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 600 بازدید

کیف پی از درگاه پرداخت ارزی خود رونمایی کرد

 

به گزارش پرداخت برتر، حامد میرشمسی مدیر عامل شرکت پارس یار و بنیانگذار استارت آپ کیف پی در یک پنل تخصصی در ششمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در مورد محصول خود گفت: انواع کاربران و پذیرندگان می‌توانند از سرویس‌های کیف پی استفاده نمایند.

در کیف پی هر پذیرنده باشگاه مشتریان اختصاصی و انعطاف پذیر، سیستم مدیریت مشتریان و صفحه اختصاصی خود را دارد و کاربران پس از ورود به سیستم می‌توانند عملیات پرداخت خود را تکمیل کنند که این امر موجب امنیت بیشتر و جلوگیری از استفاده‌های نامتعارف از درگاه‌های پرداخت می‌گردد. سازمان‌ها می‌توانند به کاربران خود اعتبار رفاهی اختصاص دهند و پذیرندگان مورد نظر خود را به کارمندان معرفی نمایند.

این استارت آپ بر خلاف استارت آپ های مالی دیگر که فقط عملیات پرداخت را انجام می‌دهند به دیگر عوامل این اکوسیستم نیز توجه کرده و یکی از سناریوهای gamification را در سیستم خود پیاده سازی کرده است. با استفاده از چکین برد کاربران با حفظ امنیت در فضای مجازی می‌توانند موقعیت خود را در سیستم ثبت نمایند تا علاوه بر امتیاز حضور در محل از انواع پیشنهادها و تخفیف‌های نزدیک نیز مطلع شوند.

میرشمسی افزود: این پایان کار کیف پی نیست؛ کیف پی طرح توسعه خود را پیش‌بینی کرده و بر اساس تغییر بازار به سادگی و با انعطاف زیاد پاسخ مناسبی به بازار نشان خواهد داد. بنیان‌گذار کیف پی در پایان ارائه خود از درگاه پرداخت ارزی این سیستم نیز رونمایی کرد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر