در ماراتن مالی شهید بهشتی چه چالش هایی قرار است مطرح شود؟

سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 336 بازدید

در ماراتن مالی شهید بهشتی چه چالش هایی قرار است مطرح شود؟

 

تقریباً دو هفته از شروع اطلاع‌رسانی ماراتن مالی بهشتی می‌گذرد و بسیاری از افرادی که علاقه‌مند به حضور در این رویداد هستند، این سؤال برایشان پیش‌آمده است که در ماراتن مالی بهشتی چه چالش‌هایی قرار است مطرح شوند؟چالش‌های ماراتن مالی بهشتی به چه صورتی هستند؟در ماراتن مالی بهشتی چه چالش‌هایی مطرح می‌شوند؟

پاسخ سؤالات شما در رابطه با چالش‌های ماراتن مالی بهشتی

خب! برنامه‌ای که ما در نظر داریم بدین‌صورت است که؛اطلاع‌رسانی دو چالش، یک هفته قبل از رویداد به شرکت‌کنندگان صورت می‌گیرد. همچنین کارگاهی تخصصی پیش از رویداد برای معرفی چالش‌ها برگزار خواهد شد. یک چالش در هنگام رویداد بیان می‌شود. لذا اکنون بیان چالش‌ها امکان‌پذیر نیست؛ اما راهنمایی‌هایی در رابطه با مهارت‌های موردنیاز شرکت‌کنندگان در ادامه گفته می‌شوند.

برای حل این چالش‌ها به دانش مالی خاصی نیاز ندارید. البته حضور یک تحلیلگر مالی در گروه، می‌تواند به حل چالش کمک کند؛ اما آیا این امر الزامی است؟ خیر، این‌چنین نیست. پس می‌توانید با یک تیم برنامه‌نویسی حرفه‌ای در این ماراتن شرکت کنید. تیم برنامه‌نویسی بایستی تا چه سطحی حرفه‌ای باشد؟ پاسخ این سؤال تقریباً روشن است! هرچقدر حرفه‌ای‌تر باشد، شانس برنده شدن تیم در این رویداد بیشتر است.

پیاده‌سازی باید تحت وب یا موبایل باشد و زبان پیاده‌سازی مهم نیست، اما اگر با فریم ورک هایی نظیر Flask،DJango و Laravel پیاده‌سازی را انجام دهید، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت.

آیا می‌توانیم از کدهای آماده استفاده کنیم؟ سورس کدهای متن‌باز مجاز است؛ اما استفاده از کد Null شده یا از پیش نوشته‌شده، امتیاز منفی خواهد داشت.

آیا API خاصی در اختیار خواهیم داشت؟ بله API انجام معاملات آنلاین در بازار سرمایه، معاملات الگوریتمی و پرداخت در لحظه به کلیه تیم‌ها تحویل داده می‌شود که می‌توانند با به‌کارگیری مستندات API ها، از آنان استفاده نمایند.

فرانت‌اند مهم‌تر است یا بک‌اند؟ برای تیم داوری طراحی درست Function های نرم افزار شما حائز اهمیت است. ابتدا به دنبال بک‌اند و در مرحلهٔ دوم به دنبال فرانت‌اند کار مناسب باشید. این منطقی‌تر است.

مربیان چه کمکی می‌کنند؟ افرادی که بهترین شناخت را نسبت به چالش‌ها دارند، مربیان هستند. همچنین در استفاده از API ها نیز مربیان فنی می‌توانند به تیم‌ها کمک کنند.

درصورتی‌که همچنان به سؤالات شما پاسخ داده نشده، می‌توانید از طریق اکانت تلگرام @mashayekhali سؤالات خود را مطرح کنید.

به امید دیدار شما در ماراتن مالی بهشتی.

راه‌های ارتباط با ما: www.finwars.com

             https://telegram.me/finwars    

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر