مرتضی حسینی: شرکت مبنا کارت آریا در ارائه راهکارهای جدید پرداخت پیشرو است

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 0 نظر 640 بازدید

مرتضی حسینی: شرکت مبنا کارت آریا در ارائه راهکارهای جدید پرداخت پیشرو است

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم : مدیرعامل شرکت مبنا کارت آریا گفت: این شرکت به تازگی فناوری NFC را راه‌اندازی کرده و برای مشتریان قابل ارائه است.

مرتضی حسینی گفت: نظر ما این است که تکنولوژی‌ها و راهکارهای روز دنیا را وارد کشور کنیم و ضمن به ‌روزرسانی و بومی سازی این فناوری‌ها، از لحاظ عملیاتی از آنها استفاده کنیم و این کار را نکنیم از تکنولوژی و تحولات روز دنیا عقب خواهیم ماند. این عقب ماندگی به شدت به زیان سیستم پرداخت کشور خواهد بود.

حسینی با اشاره به اینکه شرکت مبنا کارت آریا در زمینه واردات تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک قدم‌های خوبی برداشته است، گفت: با توجه به قابلیت‌های فنی و اجرایی زیاد موفق شده‌ایم به عنوان یک رهبر ارائه NFC بین شرکت‌های psp مطرح باشیم.

وی افزود: ما هم اکنون با شرکت‌های اینفوتک و فرتاک کیش قرارداد همکاری داریم که این شرکت‌ها،شرکای اصلی اپراتور ایرانسل هستند و سیستم پرداخت مبتنی بر NFC را با همکاری اپراتور ایرانسل و بر روی سیمکارت‌های ایرانسل اجرایی کرده‌اند.

حسینی با اشاره به عملیات اتصال سوئیچ‌های ایران و خارجی گفت: تمامی استانداردهایی که شاپرک جهت عملیاتی کردن و اتصال سوئیچ‌های ایرانی به سوئیچ‌های خارجی اعلام کرده را اجرایی کرده‌ایم و هم اکنون منتظریم قانون‌گذار به ما روش‌های حقوقی و اجرایی کار را اعلام کرده تا بتوانیم به این سوئیچ‌های بین‌المللی متصل شویم. در حال حاضر از نظر فنی و عملیاتی برای فعالیت‌های بین‌المللی هیچ مشکلی نداریم.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر