دانشگاه شهید بهشتی در بهمن ماه میزبان تیم های فین تکی است

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 810 بازدید

  دانشگاه شهید بهشتی در بهمن ماه میزبان تیم های فین تکی است

 

  ماراتن مالی بهشتی در تاریخ 20 تا 22 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.  

 

فین وارز ماراتن برنامه نویسی در حوزه فناوری های مالی است که به مدت سه روز از تاریخ 20 تا 22 بهمن ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشود.

هدف از برگزاری این ماراتن معرفی ظرفیت های بازار فناوری های مالی به دانشجویان مستعد و کارآفرینان علاقمند میباشد. انتظار میرود چهل تیم به صورت سه تا پنج نفره، در این ماراتن ثبت نام کنند. تیم ها توسط دبیرخانه رویداد گزینش شده و از بین آنها 20 تیم برتر برای شرکت در مسابقه انتخاب میشوند.

اعضای تیم های شرکت کننده می توانند شامل برنامه نویسان سمت سرور و کاربر، تحلیلگران مالی و طراحان کاربری و ظاهری باشند. طی این مسابقه، چالش‌هایی در زمینه بورس، پرداخت خرد و معاملات الگوریتمی به تیم ها ارائه میشود.

در روز پایانی مسابقه، تیم ها به ارائه ی ایده های خود، در برابر داوران مسابقه می پردازند. داوران پس از ارزیابی و تصمیم گیری، سه تیم برتر ماراتن را اعلام میکنند.

به تیم های اول تا سوم به ترتیب 10.000.000 ، 5.000.000 و 3.000.000 تومان جایزه ی نقدی و امکان استقرار و گذراندن دوره پیش شتابدهی در شتابدهنده فارابی تعلق خواهد گرفت.

در این رویداد، داوران و مربیانی از سوی سازمان بورس، مجموعه فارابی، شرکت آسان پرداخت و دانشگاه شهبد بهشتی حضور خواهند داشت. برای اطلاعات بیشتر به وبسایت فین وارز www.finwars.com مراجعه نمایید.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر