فعالیت سه ساله ایران کیش در حوزه وندینگ ماشین ها

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 358 بازدید

فعالیت سه ساله ایران کیش در حوزه وندینگ ماشین ها

 

 پس از موفقیت ایران کیش در بازاریابی ابزارهای خاص صنعت پرداخت الکترونیک، مانند ماشین های فروش اتوماتیک (VENDING MACHINE)، رستوران شرکت کارت اعتباری ایران کیش نیز به یک دستگاه‌ ماشین فروش خودکار (وندینگ ماشین) متصل به کارت خوان ایران کیش مجهز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش ،این شرکت از نیمه دوم سال 1393 با توجه به استراتژی کلان سازمان، اقدام به تعامل و انعقاد قراردادهایی به‌منظور توسعه بازار، ایجاد خدمات ارزش افزوده کرد. درهمین راستا همسویی ‌عملکرد انواع کارتخوان ایران کیش با سایر ابزارهای کاربردی مثل دستگاه‌های اتوماتیک خرید(Vending Machine) ، در دستور کار قرار گرفت.

محسن محتشم مدیر بازاریابی و توسعه خدمات PSP ایران کیش، گفت: "ایران کیش اولین شرکت PSP فعال در حوزه وندینگ ماشین است و با توجه به اینکه در دو سه سال اخیر به طور ویژه در بحث خدمات پرداخت الکترونیکی این ماشین‌ها، فعالیت داشته است، یک نمونه از این دستگاه‌ها (با قابلیت ارایه محصولات سوپرمارکت)، به رستوران شرکت ایران کیش آورده شد تا هم کارکنان از آن استفاده کنند و هم به عنوان نمونه، آن را به شرکت‌ها ومسئولین متقاضی این محصول، نشان دهیم و همچنین در نمایشگاه ها نیز از آن استفاده کنیم."

وی درباره استقبال مردم ازماشین‌های اتوماتیک مجهز به کارتخوان ایران کیش گفت: "باتوجه به اینکه وندینگ ماشین تکنولوژی چندان جدیدی در سطح بین الملل نیست اما ظهور این دستگاه طی چند سال اخیر در ایران و ترکیب این محصول با خدمات پرداخت الکترونیک موجب شده مردم استقبال خیلی خوبی از آن داشته باشند.

" محتشم افزود: "در بسیاری از اماکن به چنین دستگاه‌هایی نیاز است، در ایستگاه مترو، اتوبوس یا محل‌های خاص این دستگاه خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و از همین رو با استقبال ویژه‌ای روبه رو می شوند."

وی تاکید کرد: " ایران کیش باید در محصولات جدید، پیشرو باشد. در حوزه هایی مثل POS بیش از 10 سال است که شرکتهای خدمات پرداخت الکترونیک فعالیت دارند، اما فعالیت درحوزه هایی مثل انواع کیوسک‌ و یا وندینگ ماشین حوزه‌هایی هرچند کوچک ولی بدیع هستند. از همین رو ایران کیش در این بخش هاپیشگام تمام PSP ها است. اصولا تجارت در این حوزه‌ها تجارت هایی هستند که PSP ها را تقویت می کنند."

فعالیت سه ساله ایران کیش در حوزه وندینگ ماشین ها

حسام الدین دربانی رییس بازاریابی و توسعه درگاه‌های پرداخت نیز دراینباره گفت: " ایران کیش با سه شرکت تولید کننده اصلی "وندینگ ماشین" در ایران همکاری دارد و برروی بیش از 500 مدل از این دستگاه ها، کارت خوان های ایران کیش نصب شده است.ایران کیش در حوزه ماشین های فروش اتوماتیک پیشتاز بوده و سهم بزرگی از بازار را در اختیار دارد.

 " وی ادامه داد: "از سال 1393، مطالعات گسترده‌ای برای ایجاد محصولات خاص با سرویس‌های متمایز در دستور کار قرارگرفت. یکی از این محصولات، (Vending Machine) استکه ایران کیش توانست ظرف 3 ماه آن را اجرایی کند. "

دربانی گفت: "آمار و اطلاعات از بررسی‌های میدانی نشان می دهد، اگر این دستگاه در محل درست نصب و کالای مناسب از طریق آن ارائه شود، با لحاظ فروش کالاهای ارزان با قیمت بین500 تا 10000 تومان، هر دستگاه روزانه بیش از سه میلیون تومان فروش خواهد داشت. این موضوع دلیل محکمی بر استقبال مردم ازوندینگ ماشین ها است. "

دربانی ادامه داد: "در راستای عملیاتی کردن استراتژی‌های ابلاغی، فعالیت‌های مشابهی برای اتصال پایانه‌های فروش ایران کیش به ابزارهایی مانند دستگاه شارژ کارت سلف سرویس دانشجویان و دانش آموزان، راه بندها، انواع پارکومتر و... نیز انجام شده است ."

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر