بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین در همایش ششم بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 264 بازدید

بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین در همایش ششم بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

 

در نشست خبری ششمین همایش سالانه‌ی بانکداری‌الکترونیک و نظام‌های پرداخت که صبح روز سه‌شنبه ۷ دی در محل پژوهشکده‌ی پولی بانکی کشور برگزار شد، دکتر علی دیواندری درباه‌ی اهداف، محورها و نحوه‌ی برگزاری این همایش توضیحاتی داد.

 

نشست خبری ششمین همایش سالانه‌ی بانکداری‌الکترونیک و نظام‌های پرداخت صبح روز سه‌شنبه ۷ دی در پژوهشکده‌ی پولی بانکی کشور برگزار شد.

این همایش روزهای ۱۳ و ۱۴ دی ۱۳۹۴ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود. محور اصلی ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع «بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین» است و در این راستا از سخنرانان داخلی و خارجی برجسته در حوزه پولی بانکی برای ایراد سخنرانی دعوت به عمل آمده است.

به گزارش پرداخت برتر، دکتر علی دیواندری، رئیس پژوهشکده‌ی پولی بانکی در این نشست خبری ششمین همایش سالانه‌ی بانکداری‌الکترونیک و نظام‌های پرداخت و همچنین نخستین جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک گفت: این همایش به طور سالانه برگزار می‌شود و این رویداد نقطه تلاقی دو صنعت بزرگ کشور یعنی اطلاعات و ارتباطات ICT و بانکداری می‌باشد.

وی افزود: میزان همکاری بین دو بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات و بانکداری به قدری زیاد شده است که باعث تفکیک بانکداری الکترونیک از صنعت بانکداری شده است.

دبیر این همایش ادامه داد: ۱۲ سخنرانی تخصصی توسط مدیران عامل بانک‌ها و کارشناسان برجسته حوزه پولی و مالی انجام خواهد شد و ۷ سخنران کلیدی خارجی به سخنرانی خواهند پرداخت، همچنین ۱۰ میزگرد تخصصی و ۱۴ مورد کارگاه آموزشی در ششمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار خواهد شد.

وی درباره مقالات ارسال شده به دبیرخانه همایش گفت: ۱۵۳ مقاله مورد ارزیابی اولیه قرار گرفت و از میان آنها ۷۳ مقاله اصلی دریافت شد؛ تعدادی از مقالات بعد از ارزیابی نهایی برای ارائه در همایش انتخاب خواهند شد.

دیواندری در رابطه با حضور بانک‌ها و شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیک و ICT در این همایش گفت: در نمایشگاه جانبی این رویداد ۱۴ بانک و ۳۲ شرکت از حوزه‌های ICT حضور خواهند داشت.

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی درباره جشنواره دکتر نوربخش نیز افزود: هم اکنون ۱۳ بانک و ۱۹ شرکت آثار خود را برای این جشنواره ارسال کرده‌اند که آثار ۳ بانک و ۳ شرکت با نظر هیات داوران به عنوان آثار منتخب انتخاب خواهد شد.

امسال نخستین جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک نیز در کنار این همایش برگزار خواهد شد. بهرام کلهرنیا، دبیر نخستین جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک در این نشست خبری گفت: برگزاری چنین جشنواره‌ای نشان از هوشمندی و درایت برگزارکنندگان همایش بانکداری الکترونیک است که به نیروی ابزارهای دیگر برای بهبود ارتباط مردم با نظام بانکی کمک می‌کنند. امسال به دلیل محدودیت زمان نمایشگاهی از آثار هنرمندان منتخب حوزه‌ تصویرسازی در حاشیه همایش بانکداری الکترونیک در برج میلاد برگزار می‌شود و سال آینده همایش بزرگی از آثار هنرهای تجسمی در حاشیه همایش بانکداری الکترونیک برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است این همایش ساعت 8:30 روز شنبه ۱۳ دی ماه با سخنرانی دکتر علی طیب نیا، دکتر محمود واعظی و دکتر ولی‌اله سیف به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر