سومین قرعه کشی پات میلیون ریال ایران کیش دو برنده داشت

شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ 0 نظر 253 بازدید

سومین قرعه کشی "پات میلیون ریال" دو  برنده داشت

 

  غرفه ایران کیش در سومین روز از نمایشگاه الکامپ، دو برنده "پات میلیون ریالی " داشت .

 

حمیدرضا امامی با شماره پای 44 و سیما افشار تاجری با شماره پای 42، به ترتیب برنده 44 و 42 میلیون ریال شدند .

به گزارش روابط عمومی ایران کیش مراسم قرعه کشی روز سوم "پات میلیون ریال" که با حضور صادق فرامرزی مدیر عامل شرکت ایران کیش برگزارشد، با یک اتفاق جالب همراه بود . پس از خواندن نام برنده ،مشخص شد ، وی در مراسم ، حضور ندارد، بنابراین طبق قانون "پات میلیون ریال" ، یک بار دیگر قرعه کشی انجام و نام دومین فرد به عنوان برنده خوانده شد .

در حالیکه دومین شخص، به دلیل حضورش درمراسم به عنوان برنده جایزه پات میلیون ریالی ، روز سوم معرفی شد ، برنده اول قرعه کشی نیز خود را به غرفه ایران کیش رساند. به این ترتیب با نظر مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، هردو نفر به عنوان برندگان "پات میلیون ریالی "ایران کیش انتخاب شدند .

بیست و هشتم آذر همزمان با آخرین روز ازنمایشگاه الکامپ، چهارمین مراسم قرعه کشی "پات میلیون ریال "درسالن 41 ، غرفه شرکت کارت اعتباری ایران کیش برگزار خواهد شد. برای شرکت در این مسابقه و قرعه کشی "پات میلیون ریال "بازدیدکنندگان با نصب نسخه جدید نرم افزارپات در نمایشگاه الکامپ ، می توانند تکه های مختلف پازل یک عکس که به شکل کدهای QR، پشت لباس برخی همکاران ایران کیش حک شده را اسکن کنند و به وسیله این نرم افزار (پات )، آن عکس را کامل کنند تا در قرعه کشی پات میلیون ریال ، شرکت داده شوند.

بازدیدکنندگان با نصب نرم افزار جدید پات و تکمیل این پازل ، می توانند به اندازه شماره پای خود "میلیون ریال "وجه نقد دریافت کنند.

 

 

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر