بازيد و گفتگوي صميمي وزير ارتباطات و هيات همراه از غرفه آپ در نمايشگاه الكامپ

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 244 بازدید

بازيد و گفتگوي صميمي وزير ارتباطات و هيات همراه از غرفه آپ در نمايشگاه الكامپ

 

دكتر محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، جناب آقاي دكتر جهانگرد معاون وزير و جناب آقاي مهندس سعادت رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي در بازديد از غرفه آسان پرداخت به گفتگو با مديران اين شركت پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، دكتر محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، جناب آقاي دكتر جهانگرد معاون وزير و جناب آقاي مهندس سعادت رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي در بازديد از غرفه آسان پرداخت و در گفتگويي صميمي با مديران اين شركت، با نخستين ماژول پرداخت درون برنامه اي (SDK) ويژه اپليكيشنها و كسب و كارهاي آنلاين و سامانه پرداختِ آسانِ بدون كارت (تله پرداز) ويژه كاربران اپليكيشن آپ ارائه شده توسط شركت آسان پرداخت آشنا شدند و از خدمات و نوآوري هاي اين شركت در اين حوزه تقدير كردند.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حاشيه اين ديدار اذعان داشتند: اينكه آسان پرداخت به عنوان يك استارتاپ وظيفه خود در حوزه حمايت از ايده هاي نوين را از ياد نبرده است بسيار ارزشمند و شايان تقدير است.

جناب آقاي واعظي در اين بازديد اعلام كرد كه دولت و وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات هم از ارائه هر كمكي در اين حوزه دريغ نخواهد داشت.

آسان پرداخت امسال در نمايشگاه الكامپ ضمن رونمايي از فناوري هاي جديد در حوزه پرداخت الكترونيك، غرفه اي را به حمايت از استارتاپها و صاحبان ايده در سالن ٤١ نمايشگاه بين المللي الكامپ تهران اختصاص داده است.

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر