اپلیکیشن موبایلی مبنا کارت آریا به زودی وارد بازارخواهد شد.

یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 682 بازدید

 

اخیراً شاهد رونمایی از اپلیکیشن های موبایلی برخی از شرکت‌های psp بودیم، اما شرکت مبنا کارت آریا در راستای احترام به مخاطبین خود انتخاب اسم برای اپ موبایلی خود را بر عهده بازدیدکنندگان از نمایشگاه الکامپ گذاشته است. در این رابطه با مرتضی حسینی مدیر عامل این شرکت مصاحبه کوتاهی داشتیم که در ادامه می‌خوانید.

 

دلیل اصلی طراحی یک اپلیکیشن موبایلی در شرکت مبنا کارت آریا چه بود؟

با توجه به راه اندازی سامانه پیوند برای انجام تراکنش‌ها در بستر USSD مبنا کارت آریا جزء اولین شرکت‌هایی بود که به این سامانه متصل شد و بستر انجام تراکنش‌ها را از طریق پیوند فراهم کرد، اما با توجه رشد سریع تکنولوژی و تغییر در سبک زندگی مردم و همچنین ضریب نفوذ موبایل بین عموم مردم و جهت حرکت بازار و میزان تمرکز شرکت‌های پرداخت که به سمت رشد ابزار پذیرش موبایلی و اینترنتی سوق دارد، ما نیز تصمیم گرفتیم نسبت به طراحی یک اپ موبایلی پرداخت اقدام کنیم و قدمی برای فرهنگ سازی در جهت استفاده از ابزار پذیرش موبایلی برداریم.

چرا انتخاب اسم را به مشتریان و بازدید کنندگان نمایشگاه سپردید؟

این امر یک دلیل خیلی ساده دارد و آن هم این است که مخاطب و مشتری قرار است از این خدمت استفاده کند و نظر به اینکه در حال حاضر مشتریان جزء مهم‌ترین ارکان ما در کسب و کارمان هستند این کار را به آن‌ها واگذار کردیم که در نمایشگاه الکامپ مراجعه‌کنندگان و بازدیدکنندگان محترم می‌توانند با حضور در غرفه مبنا کارت آریا در انتخاب اسم مشارکت نمایند.

همانطور که می دانید یکی از مهم‌ترین موارد در طراحی اپلیکیشن های موبایلی کاربر پسند بودن و مهم‌تر از آن ارتقاء تجربه مشتری است، آیا این موارد در اپ موبایلی شما مد نظر قرار گرفته است؟

در رابطه با طراحی این اپ در راستای کاربرپسند بودن آن در ماه‌های اخیر مطالعات زیادی انجام شده است و سعی شده تمام استانداردها رعایت شود، همچنین در رابطه با تجربه مشتری یا UX ما با طراحی باشگاه مشتریان سعی در ارتقای تجربه کاربر داریم.

در نسخه اولیه این اپ چه امکاناتی را قرار داده‌اید؟

در نسخه اولیه این اپلیکیشن که به زودی رونمایی می‌شود امکاناتی از قبیل خرید شارژ، پرداخت قبوض با Qr، پرداخت‌های شناسه دار و باشگاه مشتریان را داریم، همچنین علاقه‌مندیم فین تک‌های خلاق برای رشد و توسعه این اپلیکیشن و ارائه سرویس‌های جدید در این بستر با ما همکاری کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر