معرفی سه محصول ارونتک در الکامپ

پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 517 بازدید

معرفی سه محصول ارونتک در الکامپ

 

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات و ارتباطات اروند (ارونتک) یکی از زیرمجموعه های نوپای فناپ است که با هدف طراحی و تولید سخت افزار در منطقه آزاد اروند تاسیس شده است.

 

به گزارش پرداخت برتر این شرکت با سه محصول در الکامپ 2016 حضور دارد. شاهین جوانمردی، مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه هنوز زمان زیادی از تشکیل ارونتک نمی گذرد، گفت: با توجه به جوان بودن شرکت، همه محصولاتی که در واحد تحقیق و توسعه مشغول فعالیت روی آنها هستیم به نمایشگاه نرسید و تنها سه محصول را در نمایشگاه معرفی می کنیم.

جوانمردی با اشاره به اینکه شرکت کسلز شریک تجاری ارونتک است، عنوان کرد: پوز وگا 3000 که در حال حاضر در خط تولید ارونتک تولید می شود، محصول اصلی ما است که در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده ایم. او افزود: پوز وگا 1000 که هنوز روی خط تولید ارونتک نرفته، محصول دیگر ما در الکامپ است که به نوعی در نمایشگاه امسال قصد داریم بازاریابی آن را انجام دهیم.

مدیر عامل ارونتک در معرفی سومین محصول ارونتک گفت: کیوسک پرداخت با استفاده از ماژول UPT 1000 هم محصول دیگر ارونتک است و با استفاده از آن می توان تمامی فعالیت های پرداختی را انجام داد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر