رونمایی از مانیار،شبکه اجتماعی مبتنی بر پیام برای ارتباطات مالی

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 255 بازدید

رونمایی از مانیار،شبکه اجتماعی مبتنی بر پیام برای ارتباطات مالی

 

مانیار اولین شبکه اجتماعی مبتنی بر پیام می باشد که امکان انتقال وجه سریع، آسان و امن را به سادگی ارسال پیام و در قالب رفتارهای اجتماعیفراهم می کند.

 

امروز طی مراسمی با حضور دکتر شهاب جوانمردی مدیر عامل فناپ،دکتر وادیدار و جمعی از مدیران ارشد این شرکت از مانیار رونمایی شد.

مانیار اولین شبکه اجتماعی مبتنی بر پیام می باشد که امکان انتقال وجه سریع، آسان و امن را به سادگی ارسال پیام و در قالب رفتارهای اجتماعی فراهم می کند.مانیار دارای خدماتی از قبیل انتقال وجه،پرداخت دنگ و سرمایه گذاری جمعی می باشد.


دنگ
به رستوران یا سفر رفتید و نمیدونید چطوری به دوستان خود دنگ هاشون رو اطلاع بدید؟ تا حالا دردسرای مادر خرج بودن رو تجربه کردید؟ مانیار این کار رو ساده کرده. به سادگی و در قالب گروه، هم با دوستاتون چت کنید و هم دنگ هاتون رو پرداخت کنید. به این ترتیب که مبلغ رو بین دوستان خود تقسیم کنید و درخواست پرداخت وجه را برای آنها ارسال کنید.


انتقال وجه
در مانیار انتقال وجه به سادگی ارسال یک پیام انجام می شود. به عبارت دیگر در مانیار می توانید علاوه بر داشتن تبادل مالی، به راحتی به دوستان خود پیام ارسال نمایید. سرور به محض دریافت پیام انتقال وجه با استفاده از ساز وکار تعریف شده عملیات مورد نظررا اجرا کرده و تاییدیه انتقال وجه را به شکل پیامی با هدر و فرمت مشخص به سمت کاربر ارسال می کند.

سرمایه گذاری جمعی

این روزها بحث سرمایه گذاری جمعی و شرکت در امور خیریه خیلی داغه. با مانیار هم از رویدادها راحت تر مطلع بشید و به راحتی در رویداد مورد علاقتون شرکت کنید، و هم رویداد خودتون رو به راحتی منتشر کنید. در این سرویس افراد به صورت گروهی برای هدفی مشخص، پول جمع می کنند و جوامع مالی در شبکه مانیار تشکیل می شود.

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر