کت های جادویی که حساب شما را پرداخت می کنند

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 178 بازدید

کت های جادویی که حساب شما را پرداخت می کنند

 

لایل و اسکات فناوری پرداخت بدون تماس را در کت‌های خود جای داده‌اند

 

دیری نخواهد پایید که فناوری بی‌سیم در سراسر جهان در عرصه مُد و لباس رایج خواهد شد. خرده‌فروشی بریتانیایی لایل و اسکات، فناوری پرداخت بدون تماس را در دکمه سردست آستین راست کت های خود جاسازی کرده است. ترکیبی از مُد و سبک زندگی. این تراشه کوچک، شبیه به همان نوع تراشه‌های موجود در کارت‌های اعتباری و نقدی است، که اجازه می‌دهد کاربران به سادگی با ضربه آهسته دکمه سردست به پایانه‌های پرداخت از آن استفاده کنند. پروژه یک اقدام مشترک است که با سیستم «bPay» شرکت «barclaycard» برای همه مشتریان ویزاکارت یا مسترکارت ثبت شده Barclays راه‌اندازی می‌شود.

 

 اولین کت با فناوری پرداخت بدون تماس

جاناتان بریجز، مدیر پروژه نوآوری در لایل و اسکات توضیح می‌دهد: «ما به عنوان یک نام تجاری پذیرای میراث خود هستیم، با این حال درک می‌کنیم که باید مطابق با سبک زندگی مشتریان مدرن حرکت کنیم». «نوآوری کلید تحقق این امر است، و بنابراین ما مفتخریم که با همکاری bPay ، اولین کت پرداخت بدون تماس در جهان را روانه بازار می‌کنیم. این کت می‎تواند برای پرداخت در هر ترمینال بدون تماس برای انجام معاملات تا ۳۰ پوند استفاده شود، که در نهایت گام بعدی را در برآورده‌سازی نیاز مصرف‌کننده برای انعطاف‌پذیری و راحتی بر می‌دارد. کت های جادویی که حساب شما را پرداخت می کنند

 

 کت‌ها با رنگ آبی تیره و مشکی موجود هستند، برخی می‌گویند، این سیستم پرداخت امن تر از حمل پول نقد است و امنیت آن به همان اندازه کارت‌های اعتباری و نقدی است، زیرا تمام این شیوه‌های پرداخت از همان نوع حفاظت در مقابل کلاهبرداری بهره می‌برند که در کارت‌های بدون تماس استفاده می‌شود. اگر تحت هر شرایطی این کت به سرقت برود، کاربران می‌توانند بوسیله نرم‌افزار «bPay» تلفن همراه خود یا وب سایت تراشه را خاموش کنند.

منبع : فردانما

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر