پرداخت برتر یک ساله شد

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 235 بازدید

پرداخت برتر یک ساله شد

به بهانه آغاز دومین سال فعالیت پرداخت برتر

ما همیشه داستان‌های زیادی در مورد تولد یک برند یا استارتاپ با یک ایده یا فکر بسیار کوچک را شنیده بودیم ولی شاید باور نمی‌کردیم روزی ایده بسیار کوچک ما نیز رشد کرده و بزرگ شود. پرداخت برتر نخست یک گروه تلگرامی بود با سه عضو که با هدف اشتراک اطلاعات به وجود آمده بود ولی بعد از گذشت تقریباً دو هفته فکر ایجاد یک کانال برای ارائه مشاوره در حوزه بانکداری دیجیتال و پرداخت‌های الکترونیک و البته آموزش در این حوزه باعث تولد کانال مشاورین سیستم‌های پرداخت الکترونیک گردید.

در ابتدای راه مبنای کار ما بر اطلاع رسانی و آموزش در حوزهٔ پرداخت الکترونیک و فناوری‌های بانکی بود ولی با دریافت بازخوردهای خوب از مخاطبین، تصمیم بر توسعهٔ این رسانه گرفتیم و پرداخت برتر در تاریخ اول آبان ماه ۱۳۹۵ به صورت جدی شروع به کار کرد و هم‌اکنون کانال تلگرامی و وبسایت پرداخت برتر یکی از رسانه‌هایی است که به طور تخصصی در زمینهٔ بانکداری و پرداخت الکترونیک فعالیت می‌کند.

 امروز نیز ما خرسندیم که مخاطبین وفاداری چون شما داریم که همواره با حضور و نظرات حرفه‌ای و ارزشمند خود همراه ما بودید، همچنین هرروز شاهد ورود اعضای جدید به جمع مخاطبان پرداخت برتر هستیم که این مایهٔ افتخار و دلگرمی ما است.

ما تمام اهتمام خود را به کار بستیم که در کنار حوزهٔ تخصصی پرداخت، دانش خود در حوزه‌های گوناگونی مانند فناوری اطلاعات، بازاریابی و بازاریابی دیجیتال را نیز به مخاطبین خود ارائه دهیم.

رسالت پرداخت برتر اطلاع رسانی، آموزش، ارائه راهکار و مشاورهٔ خلاق در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک است و تلاش خواهد کرد این مسیر را بدون هیچ‌گونه جهت گیری و وابستگی نادرستی بپیماید.

بی‌تردید استواری ما در مسیرمان بدون همراهی و همکاری مدیران، متخصصان و همکاران محترم شرکت‌های بانکی و پرداخت الکترونیک ممکن نخواهد بود. کسب و کارهای نوپا در هر حوزه و صنعتی برای رشد و تحقق اهدافشان نیازمند همراهی، درک، و حمایت پیشگامان آن بازار در تمامی وجوه هستند که ما این شانس بزرگ را داشتیم که طی این یک سال از حمایت، همکاری و تجربهٔ دوستان و همکاران با تجربهٔ خود در این حوزه بهره‌مند شدیم.

همکاران محترم ما در پایگاه تحلیلی خبری، تحلیلی سرمد نیوز، وب سایت پربازدید خبر اقتصادی، مجموعهٔ موفق زرین پال و دوستان عزیزمان در راه پرداخت از جمله افرادی بودند که بر خود واجب می‌دانیم به پاس همکاری صمیمانه‌اشان از آنها تشکر نماییم. به امید انتشار اخبار درخشش و پیشرفت حوزهٔ بانکداری الکترونیک کشورمان عزیزمان.

بنیان گذاران پرداخت برتر

علیرضا هوشمند و محمد مهدی ساداتیان

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر