دعوت برای مشارکت در دومین جشنواره تخصصی رسانه ای نقد صنعت بانکداری-با محوریت بانک اقتصاد نوین

یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 168 بازدید

 

دعوت براي مشارکت در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"

بانک اقتصادنوين از خبرنگاران، تحليل‌گران و صاحب نظران مباحث بانکي دعوت کرد با مشارکت خود در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" بر غناي آثار اين جشنواره بيافزايند.

 

پرداخت برتر؛به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين با حمايت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از اول خرداد ماه سال جاري آغاز و تا پايان آذر ماه ادامه خواهد داشت.

اين جشنواره در سه گروه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) برگزار مي‌شود و آثار منتشر شده در اين گروه‌ها، حايز شرايط حضور در جشنواره خواهد بود ضمن اينکه در دومين جشنواره، آثار طراحي و کاريکاتور مرتبط با موضوعات شش‌گانه نيز پذيرفته و داوري خواهد شد.

  • نقش نظام بانکي در توسعه اقتصادي کشور با تاکيد بر بخش‌هاي توليدي در چارچوب اقتصاد مقاومتی
  •  نقش نظام بانکي در بازار سرمايه
  • نقش نظام بانکي در توسعه خدمات نوين و مشتري محوري در فضاي رقابتي
  •  نقش نظام بانکي در حوزه فرهنگي و ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي
  •  بررسي آثار سياست‌ها، قوانين و متغيرهاي بيروني بر عملکرد نظام بانکي
  •  فضاي کسب و کار، نقش نظام بانکي در عرصه بين‌الملل و توسعه ارتباطات بانکي و تسهيل جذب سرمايه‌گذاران خارجي

شش موضوع اصلي جشنواره دوم نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين است.

گفتني است، دريافت آثار از اول خرداد ماه سال جاري آغاز و تا يکم دي ماه، ادامه خواهد داشت و مقالات و نقدهاي نگارش شده نيز بايد در دوره زماني يکم آذر 1394 لغايت يکم دي ماه 1395 توليد و منتشر شده باشند. شرکت کنندگان حداکثر تا همين تاريخ، فرصت دارند تا نسبت به ارسال آثار خود از طريق سايت اينترنتي http://naghdfestival.enbank.ir به دبيرخانه جشنواره اقدام کنند.

لازم به ذکر است نخستين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"، سال گذشته برگزار شد که اين جشنواره با استقبال فعالان عرصه رسانه همراه شد و آثار برگزيده جشنواره در روزهاي پاياني سال گذشته با حضور دکتر سيف رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و جمعي از استادان و فعالان عرصه رسانه معرفي شدند و پديدآورندگان آثار مورد قدرداني قرار گرفتند. گفتني است در آثار ارسالي، مقالات و نقدهاي مرتبط با بانک اقتصادنوين، در اولويت بررسي‌ها و انتخاب قرار خواهند گرفت.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر