اتیک حامی ششمین دوره مسابقات رباتیک امیرکبیر

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 193 بازدید

اتیک حامی ششمین دوره مسابقات رباتیک امیرکبیر

 

 

اتیک در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای حمایت از نخبگان کشور، از ششمین دوره مسابقات رباتیک دانشگاه امیرکبیر (AUTCup 2016 ) حمایت می کند.

 

به گزارش پرداخت برتر از روابط عمومی شرکت اتیک،ششمین جشنوارۀ بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی و اولین دوره ی مسابقات المپیک ربات های انسان نما در هشت رشته و در دو سطح دانش‌آموزی و دانشجویی برگزار خواهد شد.

در بخش لیگ های دانشجویی، تیم های شرکت کننده در قسمت های المپیک ربات های انسان نما، ترابری پیشرفته، پرنده، مین یاب و کارخانه به رقابت می پردازند. همزمان با این مسابقه، نمایشگاه تخصصی در حوزه رباتیک، اتوماسیون و هوش مصنوعی، برق و الکترونیک، مکانیک و ساخت، کامپیوتر و IT و صنایع وابسته به آن، در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود که شرکت کنندگان نیز آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم می گذارند.

اتیک با هدف جذب و حمایت افراد نخبه و همچنین ارتباط بیشتر صنعت فناوری اطلاعات، بازار و دانشگاه ضمن حمایت از ششمین دوره مسابقات رباتیک امیرکبیر، در نمایشگاه جانبی آن حاضر می شود. گفتنی است این دوره از مسابقات از 11 آذر ماه آغاز و در 15 آذر ماه با بررسی دستاوردها و نتایج در کمیته های علمی به کار خود پایان می دهد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر