راه اندازی سرویس برداشت موبایلی بارکلایز بانک

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 67 بازدید

سرویس برداشت موبایلی بارکلایز بانک

 

 

 مشتریان بانکی به زودی قادر خواهند بود تا به اندازه ۱۰۰ پوند وجه نقد را به وسیله نزدیک کردن گوشی های هوشمند خود به سیستم غیرتماسی خودپردازهای پیشرفته دریافت کنند. این طرح جدید توسط بارکلیز راه اندازی شده است.

پرداخت برتر؛ به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک مشتریان بانکی به زودی قادر خواهند بود تا به اندازه 100 پوند وجه نقد را به وسیله نزدیک کردن گوشی های هوشمند خود به سیستم غیرتماسی خودپردازهای پیشرفته دریافت کنند. این طرح جدید توسط بارکلیز راه اندازی شده است. این طرح که ویژه گوشی های هوشمند است، در ماه آینده برای بار نخست راه اندازی می شود.

در مرحله اول آزمایش مشتریان می توانند با نزدیک کردن گوشی هوشمند یا کارت برداشت خود به این دستگاه ها که در داخل شعبه راه اندازی شده اند و وارد کردن کد امنیتی به دستگاه، وجه خود را برداشت کنند. البته از ماه ژانویه سال 2017، مشتریان بارکلیز قادر خواهند بود تا کد خودشان را در گوشی هایشان از طریق نرم افزار موبایل بانک از قبل وارد کرده و سپس کافی است که موبایلشان را در مقابل دستگاه خودپرداز برای دریافت پول نقد قرار دهند. این بانک به دنبال آن هستند که تا ژانویه در حدود 500 نقطه دریافت را در 200 شعبه در سراسر کشور راه اندازی کنند، قبل از اینکه تکنولوژی جدیدی در پرداخت غیرتماسی، بازار ATM های خیابان ها را به دست گیرد. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر