رونمایی از پوستر ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 1105 بازدید

پوستر ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی شد پوستر اطلاع رسانی ششمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت توسط پژوهشکده پولی و بانکی طراحی و رونمایی شد.

به گزارش پرداخت برتر و به نقل از روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، پوستر ششمین همایش بانکداری الکترونیکی بر اساس محور اصلی همایش (بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین) طراحی شده است. این پوستر دارای زمینه ای تیره رنگ است که این رنگ نمادی از ارایه خدمات بانکداری الکترونیک در ۲۴ ساعت شبانه روز بوده و مفهوم ارایه خدمات بانکی در شب ها را القا می کند.

همچنین در این پوستر تلاش شده تا با استفاده از مربع ها که نمادی از دیجیتال است ارتباطات نوین به نمایش درآید علاوه بر این خطوط مورب و تجمیع آن ها نشان دهنده ساختار و مفهومی از بازآفرینی است. یادآورمی شود، ابعاد سیاستی و نهادی؛ نقش و جایگاه شبکه بانکی؛ زیر ساخت های فناوری اطلاعات؛ الزامات بین المللی و مدل های نوظهور از محورهای ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت است.

همچنین آخرین مهلت ارسال اصل مقامات ۲۴ آذر ماه ۹۵ است. ششمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، ۱۳ و ۱۴ دی ماه توسط پژوهشکده پولی و بانکی در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر