آسان پرداخت به عنوان یک استارتاپ سبز تقدیرنامه 4ستاره مسئولیت اجتماعی گرفت

یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 80 بازدید

دريافت بالاترين نشان مسئوليت اجتماعي ايران 1395 با حضور رياست محترم جمهور

  اولين همايش مسئوليت اجتماعي کشور هفته گذشته با حضور رئيس جمهور در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد. به گزارش پرداخت برتر و به نقل از روابط عمومي شرکت آسان پرداخت، در اين همايش که وزيران بهداشت، علوم و تعاون و جمعي از نمايندگان نهادها و موسسات مختلف حضور داشتند جايزه و نشان ملي مسئوليت اجتماعي ايران با عنوان جايزه شهيد دکتر فياض بخش به سازمانها ، نهادها، موسسات و ارگان هاي فعال در عرصه مسئوليت اجتماعي بويژه در حوزه سلامت، رفاه و تأمين اجتماعي اهدا گرديد.

 از بين 197 شرکت متقاضي 47 شرکت به مرحله نهايي ارزيابي نشان مسئوليت اجتماعي راه پيدا کردند و از شرکتهاي منتخب در سطوح ديپلم افتخار، نشان برنزين، سيمين و زرين تجليل بعمل آمد. اطلاعات تکميلي اين نهادها و ارگانها تا 15 شهريور ماه جمع آوري شده بود و براي دريافت اين جايزه شاخص هاي بهبود فرآيندهاي سلامت و رفاه اجتماعي، ميزان مشارکتهاي مردمي ، شيوه هاي موثر ارتقاي کيفيت خدمات در مسير رفاه اجتماعي عمومي و استانداردهاي خدمات سلامت اجتماعي نياز است .

هدف اصلي اهداي اين جايزه ايجاد بسترهاي لازم براي ارتقاي سطح سلامت و بهبود کيفيت خدمات با مشارکت نهادهاي اجتماعي اعلام شده است و گروههاي هدف نشان مسئوليت اجتماعي ايران هم رسانه ها؛ مؤسسات خيريه؛ اشخاص حقيقي؛ مؤسسات، نهادها و سازمان هاي دولتي؛ صاحبان کالا و خدمات بخش خصوصي؛ انجمن ها، تشکل ها و سازمان هاي مردم نهاد؛ پژوهشکده ها، دانشگاه ها و مؤسسات علمي و آموزشي هستند.

در اين همايش شرکت آسان پرداخت هم شرکت داشت و با کسب نمرات لازم در ارزيابي هاي بعمل آمده در جمع شرکتهاي نهايي قرار گرفت و در نهايت توانست تقديرنامه چهار ستاره مسئوليت اجتماعي ايران 1395 را کسب نمايد. شرکت آسان پرداخت به عنوان يک استارتاپ سبز هميشه ورود به حوزه هاي حمايتي و مسئوليت اجتماعي را وظيفه خود دانسته و در سالهاي اخير با برپايي کمپين هاي مختلف حمايتي تلاش کرده تا بتواند گامي موثر در اين حوزه بردارد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر