ارتباط فردا جایزه تعالی انسانی را دریافت کرد

دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 59 بازدید

ارتباط فردا جایزه تعالی منابع انسانی را دریافت کرد

  شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا تقدیرنامه دو ستاره تعالی منابع انسانی را دریافت کرد. این تقدیرنامه از سوی سازمان مدیریت صنعتی در دوازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی به این شرکت اهدا شد.

به گزارش پرداخت برتر و به نقل از روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا این کنفرانس به عنوان مهم‌ترین رویداد علمی کشور در حوزه منابع انسانی هر سال توسط سازمان مدیریت صنعتی و انجمن مدیریت منابع انسانی با حضور مدیران دولتی و بخش خصوصی برگزار می‌شود. تقدیرنامه تعالی منابع انسانی بر اساس ارزیابی عملکرد سازمان‌ها در حوزه ادراکی و عملکرد منابع انسانی و نتایج سازمانی این اقدامات به مجموعه‌های برتر که شرایط لازم را احراز کرده باشند اعطا می‌شود.

این تقدیرنامه در شرایطی به شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا اهدا شده که این شرکت برای اولین بار در این رقابت شرکت کرده بود. همین امر نشان دهنده مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق و مناسب در حوزه منابع انسانی و نیز همکاری و همفکری کارکنان این شرکت برای پیاده‌سازی و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در این حوزه است. این تقدیرنامه در تاریخ ۲۳ آبان ماه به شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا اهدا شد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر