با فرهاد وکیلیان و اکو سیستم جذاب پات

دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 170 بازدید

در آخرین دقایق از اولین روز برگزاری رویداد بین المللی تراکنش سراغ فرعاد وکیلیان رفتیم تا دقایقی کوتاه با او در رابطه با اکوسیستم پرداخت پات به گفتگو بنشینیم که با توجه به مشغله زیاد با استقبال گرمی پذیرای ما شد.

در خصوص اکوسیستم پرداخت پات، شرکت ایران کیش به این نتیجه رسید که ممکن است سرویس USSD بعد از مدتی از میان برداشته شود. طبق گفته های قبلی قرار بود از اول مهر ماه سرویس مذکور غیرفعال گردد که هنوز هم این سرویس فعال می باشد. به هر صورت در شرکت کارت اعتباری ایران کیش این نیاز احساس شد که با توجه به روندهای موجود در صنعت پرداخت باید اپلیکیشن موبایلی وجود داشته باشد و بر همین اساس اقدام به طراحی پات نمودیم.پات مخفف پرداخت امن تو می باشد که در حال حاضر با امکانات موجود در این اپلیکیشن کار
می کند.

همچنین وکیلیان افزود در ایران کیش برنامه های زیادی برای برند پات در دست اقدام داریم که ورژن جدید پات با کاربری جدید در دست برنامه ریزی می باشد. اکوسیستم پات برای این طراحی شده است که افرادی که با گوشی های هوشمند کار می کنند و اساسا با این برنامه های کاربردی سر و کار دارند بتوانند نیازهای خود را برآورده سازند.

وی در رابطه با خدمت جدید پات که در هفته های آتی فعال می شود گفت : در این سیستم امکان فروش بیمه هم وجود دارد و این امکان فقط برای آسان قرار دادن این خدمت برای مشتریان این شرکت می باشد.(اصلا مهم نیست بیمه ات چیه فقط موبایلت رو پات کن)

همچنین کیف پول الکترونیکی، باشکاه مشتریان و پرداخت از طریق QR CODE از دیگر امکانات اکو سیستم پات می باشد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر