رویکرد جدید شرکت اتیک : تمرکز بر سرویس محور شدن خدمات

چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 137 بازدید

رویکرد جدید شرکت اتیک : تمرکز بر سرویس محور شدن خدمات

 محمد جلالیان معاون توسعه محصول اتیک

به گزارش پرداخت برتر و به نقل از روابط عمومی شرکت اتیک این شرکت به عنوان یکی از ارائه دهندگان پرداخت الکترونیکی در دومین رویداد تراکنش ایران حضور دارد.

به گفته محمد جلالیان معاون توسعه محصول شرکت اتیک، مهم ترین تغییر سازمانی امسال، تجمیع واحدهای مختلف پرداخت الکترونیکی در هلدینگ فناپ بود که در نمایشگاه امسال این تغییر در سرویس محور شدن خدمات نمود یافته و در نتیجه تمامی کسب و کارهای این حوزه به طور متحد در نمایشگاه حاضر شده اند و علیرغم تنوع ظاهری خدمات پرداخت الکترونیکی در حوزه های موبایل، اینترنت، کارت هوشمند و کارت بانکی اما تمامی نیازهای پرداخت الکترونیکی به سمت همگرایی در حال حرکت است.

جلالیان بر تمرکز جدی به سرویس محور شدن خدمات تاکید کرد و گفت: در رویه جدید، فارغ از تکنولوژی، نیازهای مختلف را شناسایی و با ترکیب چندین روش خدمت درخواستی را به کاربر ارائه می کنیم که پرداخت سیم کارتی از طریق NFC و از جمله سرویس هایی که با ترکیب روش های مختلف ارائه می شود.

معاون توسعه محصول شرکت اتیک با اشاره به روش پرداخت سیم کارتی از طریق NFC، از نصب بیش از 150 هزار پایانه فروش با قابلیت NFC در سراسر کشور خبر داد و گفت: بانک مرکزی تدوین مقررات پرداخت از طریق NFC را در دست بررسی و تدوین دارد و طبق تجربه جهانی و علافمندی اپراتورها به این موضوع، ارائه این سرویس در ایران نیز به زودی اتفاق خواهد افتاد.

او با اشاره به توافقات صورت گرفته با اپراتورهای موبایل، گفت: در حال حاضر پرداخت NFC با یکی از اپراتورها آغاز شده و درصددیم در فاز نخست این سرویس را با کارت شهروندی (من کارت) و سپس در قالب کارت های بانکی ارائه کنیم.

جلالیان ارائه نخستین تولیدات بومیPOS در نمایشگاه را از دیگر اقدامات جدید اتیک عنوان کرد و گفت: در حالی که تاکنون تمامی POS های مورد استفاده در کشور از محصولات خارجی بود، برای نخستین بار با کمک شرکت تایوانی کسلز کارخانه تولید پایانه های فروش در کشور و در منطقه آزاد اروند تاسیس شده که قابلیت تولید سالانه 200 هزار دستگاه POS را دارد.

او سرویس ارائه خدمات باشگاه داری و خدمات مراکز تفریحی را از دیگر سرویس های جدید اتیک در نمایشگاه تراکنش عنوان کرد و توضیح داد: برای نخستین بار در تله کابین توچال ارائه خدمات باشگاه داری از فروش بلیط تا مدیریت مشتری، از حالت سنتی به الکترونیکی تغییر کرده است که این تغییر امکان ارائه خدمات بهتر و تخفیف به مشتری براساس استفاده را فراهم می کند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر