معرفی اکوسیستم پرداخت اتیک در تراکنش

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 119 بازدید

معرفی اکوسیستم پرداخت اتیک در تراکنش

اتیک با همراهی شرکت‌ ارونتک، مرکز نوآوری فناپ و شرکت تایوانی کسلز به عنوان حامی طلایی در دومین نمایشگاه تراکنش حضور می‌یابد و جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارهای خود در حوزه پرداخت الکترونیکی را معرفی می‌کند.

 

  اتیک با به نمایش گذاشتن راهکارها و محصولاتش در حوزه پرداخت خرد نظیر راهکار جامع مدیریت پرداخت خرد (پیوند)، راهکار هوشمند مدیریت حمل و نقل عمومی، راهکار جامع کارت هوشمند سازمانی و سامانه مدیریت فروش و باشگاه داری توچال به تراکنش می رود. همچنین ارونتک در اولین حضور نمایشگاهی خود قصد دارد توضیحاتی را درباره مراحل تولیدش به مشتریانش ارائه دهد.

در کنار این دو شرکت، مرکز نوآوری فناپ هم با دو محصول " فاندوران" و "وین وین" فضایی از غرفه را به خود اختصاص داده است. فاندوران یک بستر تامین مالی جمعی است که از ایده ها و پروژه های خلاقانه حمایت می کند و وین وین نیز اپلیکیشنی برای پرداخت موبایلی است که به منظور ایجاد و گسترش اکوسیستم پرداخت موبایل در کشور طراحی شده است.

از نکات مهم این رویداد می‌توان به برگزاری سمینارها و سخنرانی هایی با موضوعاتی همچون اعتبار سنجی، امنیت، core banking، کارت و پرداخت اشاره کرد. پنل برررسی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری در صنایع مالی و بانکی با مدیریت شهاب جوانمردی؛ مدیرعامل فناپ روز اول در محل برپایی نمایشگاه برگزار می شود. حسین اسلامی؛ قائم مقام مدیرعامل فناپ و محمد نژادصداقت؛ مدیرعامل اتیک نیز روز سوم نمایشگاه در سمینار کارت و پرداخت به سخنرانی خواهند پرداخت. همچنین برگزاری کارگاه تجاری پرداخت خرد، زیرساخت ها و ابزارها و سه کارگاه ارائه محصول در روز پایانی نمایشگاه از دیگر برنامه های اتیک در تراکنش است.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر