اپلیکیشن تاپ 13 با امکان جدید خرید طرح ترافیک و منوی مخصوص دارندگان پایانه فروشگاهی به روز شد

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 632 بازدید

نرم افزار نصب کن، جایزه ببر؛ پورشه، جایزه بزرگ نرم افزار تاپ

نسخه جدیدی از نرم‌افزار تاپ که قابلیت‌های جدید و متنوعی دارد، عرضه شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پککو، قابلیت‌های متنوع این نرم‌افزار باعث شده تا پرداخت‌های روزمره برای کاربر به کاری لذت بخش، امن و راحت تبدیل می‌شود

قابلیت های جدید تاپ 13

خرید بسته اینترنتی

خرید طرح ترافیک

دعوت از دوستان باقابلیت دریافت امتیاز

شرکت در قرعه‌کشی پورشه

همچنین هر کاربر با نصب تاپ 13 می تواند500 امتیاز ویژه دریافت کند و برنده پورشه باشد.افراد با نصب این نرم‌افزار، فعالسازی و استفاده هرچه بیشتر از آن، در جشنواره تاپ‌ترین‌ها و کمپین پورشه شرکت می‌کنند و همچنین با استفاده از این نرم‌افزار ماهانه می‌توانند از جایزه ویژه و بیش از یکصد میلیون تومان جایزه دیگر و به ویژه در قرعه‌کشی یک دستگاه پورشه ماکان نیز شرکت کنند. لازم به ذکر است که اولین قرعه‌کشی این نرم‌افزار در پایان پاییز 95 برگزار خواهد شد و افراد با نصب تاپ و افزایش تراکنش می توانند شانس خود را در دریافت جایزه ماهیانه و بردن یک دستگاه پورشه امتحان کنند. این اپلیکیشن پرداخت موبایلی با قابلیت کار بر روی بسترهای اینترنت و USSDبرای سیستم عامل‌های آندروید و IOS ارائه شده  است .

از جمله دیگر خدمات این نرم‌افزار امکان مشاهده سوابق تراکنش‌ها در هر زمان، پرداخت قبض تلفن همراه با قبض پیامکی، استعلام قبض میان‌دوره و پایان دوره خطوط دائمی همراه اول، استعلام قبض پایان دوره تلفن ثابت، اطلاع رسانی خودکار قبوض سیم کارتهای همراه اول، تلفن ثابت و برق به محض دریافت پیامک قبض و اعلام صدور قبض جدید برق با یکبار وارد کردن شناسه قبض است.

با نرم افزار تاپ می‌توان قبوض و کارت‌های خود را مدیریت کرد و همچنین منویی مخصوص برای دارندگان کارتخوان دارد.همچنین کاربران می‌توانند با هر تراکنش پرداخت، بازی کردن و دعوت از دوستان و دریافت امتیاز ویژه شانس خود را در قرعه کشی پورشه افزایش دهند.

در ماههای اخیر با توجه به محدودیت های اعمال شده بر روی بستر USSD شرکت های بزرگ PSP تمرکز خود را بر روی پرداخت های موبایلی گذاشته و به این سو حرکت می کنند.باید دید در روزهای آتی سایر شرکت های PSP چه ارزش افزوده ای به اپلیکیشن پرداخت موبایلی خود اضافه می کنند که باعث به وجود آمدن مزیت رقابتی می شود . چه کسی برنده رقابت اپلیکیشن ها خواهد بود.تاپ،پات،I PAY یا آپ

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر