آسان پرداخت واقعي ترين استارتاپ کشور

یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 0 نظر 127 بازدید

روز دوشنبه سهام شرکت آسان پرداخت براي کشف قيمت و عرضه در بورس اوراق بهادار تهران در تالار اصلي بورس رونمايي شد. شرکت آسان پرداخت که از پنجم مهرماه پس از نهايي شدن حضور در بورس اوراق بهادار تهران، تمام اسناد و مدارک خود را در اختيار بورس قرار داد تا در روز و موعد مقرر به تالار بورس راه پيدا نمايد. سهام شرکت آسان پرداخت با نماد آپ ساعت 11:30 دقيقه دوشنبه در دسترس خريداران قرار گرفت و با استقبال بي نظير مردم و در مدت زماني کمتر از 45 ثانيه و با قيمت 9999 هزار ريال به فروش رسيد.

 رئيس سازمان بورس در جمع خبرنگاران حاضر در اين مراسم اشاره داشت: تا به امروز اکثريت شرکتهاي در بورس از بدنه دولت بوده اند و در واقع بايد اشاره داشت که حضور در بازار بورس براي شرکتهاي خصوصي تقريبا دور از دسترس بوده است اما مي خواهم اشاره کنم که کافي است شرکتها به روند عملکرد خود اعتماد داشته باشند و ريسک حضور در بورس را بپذيرند و همانطور که مردم از شرکت آسان پرداخت حمايت کردند و در کمتر از يک دقيقه سهام اين شرکت را خريداري کردند از ساير شرکتها هم حمايت خواهند کرد.

به اعتقاد من حضور آسان پرداخت به عنوان واقعي ترين استارتاپ کشور در بازار بورس مي تواند راه را براي ساير شرکتهاي دانش بنيان در اين حوزه باز کند.

روابط عمومي بورس آقاي روحبخش هم ضمن تقدير از همکاري شرکت آسان پرداخت در ارائه اسناد روشن و شفاف مالي اشاره کرد که کليه خريداران و کارگزاران بورس آينده روشني را براي اين شرکت پيش بيني کرده اند و اشاره داشت مي توان هم به آينده اين شرکت و هم شرکتهاي ديگر دانش بنيان که در بورس حضور پيدا خواهند کرد بسيار اميدوار بود.

حامد منصوري مديرعامل و مهدي شهيدي قائم مقام شرکت آسان پرداخت ضمن مثبت ارزيابي کردن اتفاقات امروز بورس به برنامه هاي توسعه اي اين شرکت در خصوص ارائه خدمات جديد در حوزه پرداخت و با تمرکز بر سيستمهاي پرداخت موبايلي اشاره کردند همچنين منصوري در ادامه افزود شرکتهاي دانش بنيان مي توانند در بهبود روند اقتصادي کشور نقش تعيين کننده اي داشته باشند. همچنين روابط عمومي آسان پرداخت نيز از برگزاري يک نشست خبري پيرامون فعاليتهاي شرکت در آينده اي نزديک خبر داد و افزود: قصد داريم تا با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه از اقدامات شرکت و محصولات و خدمات نوين شرکت آسان پرداخت رونمايي کنيم.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر